x-kom hosting

[4000] Laptop do użytku domowo-biurowego 14-15 cali

siwydzik
utworzono
utworzono

Witam,
poszukuję laptopa w cenie około 4000 pln (do maks 4300) do użytku domowo-biurowego
Wymagania
- 14-15 cali
- dysk SSD
- mobilny
- matryca raczej matowa

Trochę poszukałem i takie znalazłem.

https://www.x-kom.pl/p/341336-ultrabook-14-asus-zenbook-ux410ua-i7-7500u-8gb-256ssd-win10.html
https://www.x-kom.pl/p/345248-ultrabook-14-lenovo-yoga-710-14-i7-7500u-8gb-256-win10-gf940mx-srebrny.html
https://www.x-kom.pl/p/342089-notebook-laptop-141-lenovo-thinkpad-edge-e470-i5-7200u-8gb-256ssd-win10p-fhd.html

 

Czy jest może coś jeszcze innego wartego uwagi ? I czy te co znalazłem są w porządku ? 

Youki
komentarz
komentarz

ZenBook jest w porządku, można zaoszczędzić i wziąć tańszy wariant z I5 7200U.  Yoga ma błyszczącą matrycę, ale pojemniejszą baterię wzzględem Asusa, a ThinkPAd jest troszkę ciężki na tle konkurencji. Kwestia, który priorytet stawiasz na pierwszym miejscu tak na prawdę.

 

 

siwydzik
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Youki napisał:

ZenBook jest w porządku, można zaoszczędzić i wziąć tańszy wariant z I5 7200U.  Yoga ma błyszczącą matrycę, ale pojemniejszą baterię wzzględem Asusa, a ThinkPAd jest troszkę ciężki na tle konkurencji. Kwestia, który priorytet stawiasz na pierwszym miejscu tak na prawdę.

 

 

 

chyba jednak mobilność ! :) ale też chcę żeby ten sprzęt posłużył lat kilka :)

Youki
komentarz
komentarz
Godzinę temu, siwydzik napisał:

ale też chcę żeby ten sprzęt posłużył lat kilka

Wydajnościowo do tych celów wystarczy, jeśli chodzi o ewentualnie awarie to zależy jaka sztuka się trafi i tyle.

 

Prosaid
komentarz
komentarz

Osobiście wybrał bym zenbook lub thinkpada, bardziej sprawdzone sprzęty

siwydzik
komentarz
komentarz

a czy poza tymi wyszukanymi przeze mnie jest jeszcze jakaś alternatywa ?

Youki
komentarz
komentarz

W kontekście mobilności raczej nie, ZenBook będzie OK.

Prosaid
komentarz
komentarz

Jest wiele modeli w tej cenie, choć zenbook jako mobilny będzie idealny.

siwydzik
komentarz
komentarz

a gdybym jednak mniej patrzył na mobilność to co jeszcze można brać pod uwagę ? jakieś DELLe, HP ? Może coś jeszcze ?

(pytam, gdyż chcę rozpatrzyć kilka opcji i wtedy podejmę decyzję)

 

 

Prosaid
komentarz
komentarz

Wtedy biznesówki takie moje zdanie delle lub Lenovo thinkpady

siwydzik
komentarz
komentarz

no właśnie doczytałem o tej matrycy i już go chyba nie chcę :)

 

coraz bardziej skłaniam się ku asus zenbook ! 

 

ale dalej nie jestem przekonany :(

 

Prosaid
komentarz
komentarz

Najlepiej zamówić dwa modele i wybrać na miejscu oglądając na żywo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.