x-kom hosting

[1500 - 2000] Laptop internet filmy muzyka - PILNE !

zzzxxx2000
utworzono
utworzono (edytowane)

TYLKO NOWY , bez system operacyjnego , 8 GB RAM

Dodatkowym atutem jest możliwość montażu dysku M.2 SSD , mile widziana matryca FHD ale wątpię że to możliwe w tym przedziale cenowym ;-)

 

Zależy mi na dobrej kulturze pracy oraz na płynności podczas przeglądania internetu , oglądania filmów i grania w starsze tytuły pokroju Diablo 3

 

Im bliżej 1500 tym lepiej , a 2000 to ekstremalne maksimum , proszę o propozycje w tym przedziale cenowym w jak najlepszym stosunku jakości do ceny

 

P.S. Proszę się tym nie kierować ale znalazłem takie 2 modele i nie wiem co o nich sądzić i czy ewentualnie skłaniać się ku AMD czy lepiej poszukać coś z Intela?

 

SSD 120 GB https://www.x-kom.pl/p/347891-notebook-laptop-156-hp-probook-455-a8-7410-8gb-120ssd-dvd-rw-r7-m340.html

 

SSD 240 GB https://www.x-kom.pl/p/347885-notebook-laptop-156-hp-probook-455-a8-7410-8gb-240ssd-dvd-rw-r7-m340.html

 

HDD 500 GB 7200 obrotów https://www.x-kom.pl/p/347877-notebook-laptop-156-hp-probook-455-a8-7410-8gb-500-dvd-rw-r7-m340.html

 

Możecie mi powiedzieć coś więcej o wydajności procesora A8-7410 oraz karty graficznej R7-M340 oraz jakie są ich odpowiedniki ze stajni Intela i GeForce?

 

Nigdy nie byłem fanem AMD i na dodatek ta cena jak na moje oko laika jest dziwnie podejrzana w stosunku do specyfikacji "na papierze" bo to wygląda zbyt kolorowo... 4 rdzeniowy procesor , 8GB RAM , dedykowana karta graficzna , dysk SSD lub HDD 7200 obrotów , matowa matryca i to wszystko za 1600 - 1800 o_O

 

Pilnie proszę o Wasze sugestie

 

Edytowane przez zzzxxx2000

Dżony2
komentarz
komentarz

Myślę, że do Twoich potrzeb (z opisu) taki Lenovo w zupełnosci powinien wystarczyć...

zzzxxx2000
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki i proszę o więcej propozycji oraz opinię na temat tego HP ProBook'a 455 w powyższych konfiguracjach oraz samym procesorze A8-7410 i karcie graficznej R7-M340 czy warto się w to pakować czy to lipa tylko dobrze wyglądająca "na papierze"

 

E: @ Prosaid: szukam czegoś z 8 GB RAM bez systemu operacyjnego najlepiej z dyskiem SSD lub HDD 720 obrotów wtedy nie musi mieć M.2 SSD

Edytowane przez zzzxxx2000
zzzxxx2000
komentarz
komentarz

Proszę o więcej propozycji i opinię o tych HP ProBook'ach 455

zzzxxx2000
komentarz
komentarz

Serio nie ma nowych laptopów od 1500 do 2000 spełniających moje wymagania czyli z 8 GB RAM i najlepiej bez systemu operacyjnego? :o

 

Obydwa wyżej podane są ciekawe i przystępne cenowo ale mają 4 GB RAM a jeden z nich dodatkowo zbędny dla mnie system operacyjny bo posiadam już oryginalnego WIN 10

 

Jeszcze raz proszę o opinię na temat tych laptopów z pierwszego posta, procesora oraz karty graficznej z AMD i więcej sugestii co do innych modeli :)

 

Pomóżcie ludzie żebym nie wywalił kasy w błoto ;)

zzzxxx2000
komentarz
komentarz (edytowane)

Ponawiam prośbę o pomoc w wyborze laptopa :) wymagania to TYLKO NOWY od 1500 do 2000 zł , NAJLEPIEJ bez system operacyjnego ale mogę też rozważyć propozycje z system operacyjnym , 8 GB RAM

 

Proszę również o opinię o tych HP ProBook'ach 455 z pierwszego posta

Edytowane przez zzzxxx2000
Prosaid
komentarz
komentarz

Z tych których podałeś do wybrał bym model środkowy :)

zzzxxx2000
komentarz
komentarz (edytowane)

Nadal proszę o więcej propozycji żebym miał jakieś pole manewru

 

@ Prosaid: Warto się w ogóle pakować w laptopa z procesorem AMD czy lepiej wybrać 2 rdzeniowego Intela w podobnym przedziale cenowym?

Widziałem tutaj na forum kilka tematów gdzie odradzano AMD bo to kicha np m.in. tutaj

 

Edytowane przez zzzxxx2000
zzzxxx2000
komentarz
komentarz

Pomoże ktoś?

amso
komentarz
komentarz

Szukasz w takiej kategorii cenowej, że poleasignowe sprzęty zjedzą te nówki na śniadanie 1500 zł to w poleasingowych można mieć i5 trzeciej generacji 8 ddr3 dysk ssd i te Twoje po prostu wychodzą wtedy średnio tym bardziej, że za 2000 zł można mieć w poleasinogwych już i5 piątej generacji (oczywiście z mniejszą matrycą). Ciężko więc jest znaleźć coś więcej z nowych laptopów do tej ceny poza tymi podanymi w wątku.

zzzxxx2000
komentarz
komentarz (edytowane)

Proszę o więcej propozycji oraz opinii odnośnie tego HP ProBook'a 455 z SSD 240 GB czy jest wart swojej ceny i warto go kupić i najważniejsze czy warto w ogóle pakować się w laptopa z procesorem AMD czy lepiej wybrać coś z Intela? https://www.x-kom.pl/p/347885-notebook-laptop-156-hp-probook-455-a8-7410-8gb-240ssd-dvd-rw-r7-m340.html

 

@ amso: Serio nie ma sensownego nowego laptopa w cenie od 1500 do 2000 zł gdzie jedynym wymaganiem jest 8 GB RAM i brak systemu operacyjnego co jest dodatkową oszczędnością. Brzmi nieprawdopodobnie ;)

Edytowane przez zzzxxx2000
zzzxxx2000
komentarz
komentarz

Pomoże jeszcze ktoś?

Prosaid
komentarz
komentarz

AMD 8 jest jeszcze jako tako, poniżej nie warto w tej cenie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.