x-kom hosting

Karta dźwiękowa do 100zł do HyperX Cloud. Czy jest sens ?

kenaj7
utworzono
utworzono

Witam. Może zaczne od tego co posiadam. Obecnie jestem na integrze Realtek ALC-892,która gra razem z HyperX Cloudami 1. Zastanawiam się czy jest sens kupowania jakieś karty dźwiękowej do 100zł,obojętnie czy USB czy PCI. Nie jestem specem od dźwięku także nie wiem czy moja integra jest w miarę dobra czy to jednak szajs i wypadało by coś kupić.  Z góry dzięki za odpowiedź.

szagus
komentarz
komentarz

Sens jest, dobra będzie Xonar DGX (Pci-e, sprawdź czy masz takie złącze wolne). Kosztuje ok. 150zł nowa, za 100zł możesz szukać używanej.

kenaj7
komentarz
komentarz
20 minut temu, szagus napisał:

Sens jest, dobra będzie Xonar DGX (Pci-e, sprawdź czy masz takie złącze wolne). Kosztuje ok. 150zł nowa, za 100zł możesz szukać używanej.

Tak mi własnie kolega doradzał :D Także dziękuje za odpowiedź,kupuję xonara dgx :D Pozdrawiam

Neesqik
komentarz
komentarz

Nie chce zaklad juz nowego tematu, cos do 300zl polecacie, uzywki ofc w gre wchodza

szagus
komentarz
komentarz

Xonar DX, do tych słuchawek będzie ok.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.