x-kom hosting

Słuchawki do gier/muzyki do 300zł

EscPL
utworzono
utworzono

Cześć, szukam dobrej jakości słuchawek z przeznaczeniem do gier i filmów.

Mają być wytrzymałe, bez mikrofonu, grać czysto i być wygodne. Cena do 300 zł, mogę nieco dopłacić jeśli będzie warto.

Znajomi polecili mi Reloop shp-1 oraz Siberia 200. Te drugie mają mikrofon i podobno słaby bas, więc odpadają. Reloop wydaje się niezłymi słuchawkami ale kosztują niecałe 400 zł. Warto kupować coś takiego? Jakieś inne modele warte uwagi?

Pozdrawiam. ;]

 

szagus
komentarz
komentarz

Reloop SHP-1 to dobre słuchawki, warte swojej ceny. Bardzo mocno izolują dźwięk z zewnątrz.

Dobre będą też Kingston hyperx cloud 1 - mikrofon można odpiąć.

Reloop będą wygodniejsze.

 

Ogólnie większy komfort użytkowania będzie na słuchawkach otwartych, czyli takich, które nie izolują dźwięku z zewnątrz. Wadą jest właśnie brak tej izolacji (czasem to zaleta). Jeżeli chcesz to mogę poszukać też czegoś z takich.

EscPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Zapomniałem dodać że interesują mnie słuchawki tylko zamknięte. Znasz jakieś podobne modele do wyżej wymienionych?

@Edit: Gdzie mogę kupić te reloopy w dobrej cenie? Na internecie znalazłem najtaniej za 419 i nie mogłem  znaleźć info o gwarancji.

Edytowane przez EscPL
szagus
komentarz
komentarz

Jak zamknięte to te w/w będą dobre. Co do sklepów to nie orientuję się - musisz szukać.

EscPL
komentarz
komentarz

Sprawa załatwiona, trafiłem na Hyperx Cloud Core na przecenie. ;]

Pozostaje jeszcze sprawa karty dźwiękowej, jaka byłaby odpowiednia do tych słuchawek? Może Asus Xonar DX?

szagus
komentarz
komentarz

Xonar DX jest dobra do Cloudów, jak nie chcesz wydać aż tyle to tańszy DGX też się sprawdzi.

DX będzie lepszy. Czy warto dopłacać? Wg mnie warto.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.