x-kom hosting

Ocena stanu dysku laptopa

pilnik
utworzono
utworzono

Witam,
proszę o ocenę stanu dysku. Laptop uruchamia się ponad pół godziny jak nie dłużej,  coś zrobić na nim to trwa wieki. 
Zrobiłem zrzut z HD Tune i chyba wygląda na to że z dyskiem problemy. System na nim to windows 8.1 a laptop 
hp 15-r100nw.

HDTune_Health_HGST____HTS545050A7E68m0.png

HDTune_Health_HGST____HTS545050A7E680.png

Youki
komentarz
komentarz

Upadł Ci ten dysk, laptop czy coś?

Zrób jescze jak możesz pełne skanowanie w zakładce Error Scan,

pilnik
komentarz
komentarz

Laptop nie mój więc dokładnej jego historii nie znam, wiem że był bity z pięści w okolice klawiatury jak coś poszło nie tak w gierce bo grał na nim gimbus a mówił mi to jego wujek. Możliwe że doszło do uszkodzenia dysku. Ale jak to wygląda? Smart to by trwał cały dzień albo lepiej bo próbowałem go zrobić. 

hixmen
komentarz
komentarz

Jeśli użytkownik ma wybuchowy charakter i wyżywa się na rzeczach pod ręką, jak coś nie wyjdzie. To zostaje dysk SSD i stacjonarka. Przedstawiony dysk jego wyniki smart, zostaje z kopiować dane puki można i o ile się da i to jako drugi dysk a nie uruchomiony system. Nie wiadomo czy tylko dysk się uszkodził. Jeśli chodzi o kupno SSD, to Youki jest kompetentny.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.