x-kom hosting

Server vps/cloud czy cos innego?

Perfidny
utworzono
utworzono

Witam wykupiłem ostatnio serwer VPS cloud(procesor 1ghz, 1gb ram) i zainstalowalem na nim ubuntu 8 i przegladarke firefox.

 

Zauważyłem strasznie słabe działanie przeglądarki jak i systemu (strasznie wszystko wolno chodzi) i pytanie czego to jest wina ? braku karty graficznej ? (1gb ramu i 1ghz procka to nie tak zle jak na przegladarke?) 

 

Pytania:

1: Dlaczego  system tak wolno chodzi na serwerze cloud

2. Czy jest inny sposób, zeby mieć dostęp do danej strony (z javas), poza Virtualnym Pulpicie w VPS Cloud ?

3. Czy jest jakaś możliwość zdobycia/wykupienia poprzez internet np na miesiąc łącza internetowego które podepnę przez mój aktualny internet do mojego komputera ?(wiem brzmi dziwnie ale raczej logicznie)

 

Głównie to chodzi mi o to, że potrzebuje dostępu do strony(z java) z innego adresu IP niż moje aktualne.

Proxy nie czyta javy ;/

 

Jakby coś było nie jasne to moge to w inny sposób wytłumaczyć.

 

Pozdrawiam

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Sprawdź wykorzystanie procesora i pamięci. Jak co, to zobacz czy jakaś starsza wersja Xubuntu, nie będzie działać lepiej.

Perfidny
komentarz
komentarz

obciazenie procesora 30% pamieci 20%

 

Na innych wersjach to samo ;/

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

XUbuntu ma lekkie środowisko graficzne. Powinno działać płynniej moim zdaniem.

Perfidny
komentarz
komentarz

Nic to nie dało ;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.