x-kom hosting

Radeon czy nvidia ?

Szotek505x
utworzono
utworzono

Witam. Zawsze posiadałem karty nvidi jednak teraz z okazji zmiany chciałem się przerzucić i zobaczyć co oferuje konkurencja. Konkretny wybór ma paść miedzy gigabyte rx 470 4 gb g1 gaming a palit gtx 1060 3 gb. Nie wiem czy warto wybrac kartę od amd zważywszy na słabszą wydajność w grach z wyjątkiem środowiska dx12 gdzie raczej nowe gry będą wychodzic. i tutaj jest największy dylemat :/ Miłym dodatkiem jest również dodatkowe 1gb pamięci na karcie. A wy co sądzicie?

rafalluz
komentarz
komentarz

Widząc przypadki takie jak Resident Evil 7, który zarzyna 1060 3GB w FullHD na Very High przez za małą ilość pamięci, zdecydowanie opowiadam się za 470.

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

Sensowny model RX 470 4 GB można nabyć już za 799 zł i to z 3 letnią gwarancją. Opłacalność RX nad 1060 3 GB tym bardziej wzrasta.

 

  • Dobra wypowiedź 1
Szotek505x
komentarz
komentarz

A czy z rx 470 i prockiem Intel Core i5 3350P osiągnę przyzwoitą wydajność czy raczej bedzie widoczny bottleneck ?

Youki
komentarz
komentarz

Osiągniesz.

 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.