x-kom hosting

Modernizacja CS GO

TheAvengersPL
utworzono
utworzono

Witam Mam gre CS GO ( Counter Strike Global Ofennsive ) Niestety w grze na automatycznych ustawieniach graficznych mam max do 30fps ( Nawet ja zmienie na niskie to nawet czase mam mniej niz 25 :/ ) ( Chciał bym dodać że Moge doslownie grać na mapie dust 2 i troche na mirage poniewaz na tych mapach mam wmiare normalny fps ( te 25-30 ) nie wiem czy to jest spowodowane np na mapie cobbelstone nie moge wgl grac bo mam tak maly fps  idosłownie  tylko gram mirage i dust 2 ) moje parametry komputera to : 

Karta Graficzna Nvidia GeForce 8400 GS

Procesor PentiumR Dual-Core CPU E6700 3.20GHZ 3.20GHZ = 6.40Ghz

Ram = 4.00 GB ramu

Systeam 64 bitowy

Windows 7.1 Home Premium

Chciałbym osiągnąc 40-50 stałych fps bez zmiany sprzętu komputerowego co robić prosze o pomoc

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz
36 minut temu, TheAvengersPL napisał:
Chciałbym osiągnąc 40-50 stałych fps bez zmiany sprzętu komputerowego co robić prosze o pomoc

 

Jeśli na minimalnych ustawieniach CS:GO masz nadal mało fps'ów, to nie obejdzie się bez zakupu nowszego sprzętu.

TheAvengersPL
komentarz
komentarz

Skoro tak to co należy zmienić?

Youki
komentarz
komentarz

CPU, co wiąże się z wymianą płyty oraz pamięci, przy założeniu, że masz dysk i DVD na złącze SATA, układ graficzny.

Jaki masz zasilacz, model?

TheAvengersPL
komentarz
komentarz

Podam Jutro Zasilacz i model a mam pytanie co wpływa na lagi na mapach na botach np cobbelstone?

Youki
komentarz
komentarz

CPU, GPU.

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.