x-kom hosting

Lenovo Miix 2 10 - problem systemu z uruchomieniem

kriswolf
utworzono
utworzono (edytowane)

Witajcie. 

Tablet ten od długiego czasu ma problemy min z panelem dotykowym. W związku z tym w menadżerze urządzeń wyłączyłem np opcję sterownika aby nie przechodził w stan oszczędzania energii, a także zaktualizowałem niektóre sterowniki. W efekcie tablet np sam się restartował, nie odtwarzał dźwięku, zniknęła z paska ikona baterii.

Postanowiłem przywrócić ustawienia fabryczne. Na końcu przywracania gdy osiągnął 100% nie uruchomił się ponownie. Włączyłem go ręcznie, pojawiło się niebieskie tło z opcjami wyboru systemu, jednak po kliknięciu tablet zaczął się  resetować i uruchamiać do tego samego punktu. Nie pomaga też resetowanie do stanu początkowego ani przywracanie systemu. Nie jestem w stanie nic zrobić, każdy krok prowadzi do pierwszego zdjęcia.

Ostatnie zdjęcie to menu które się pojawia po równoczesnym wciśnięciu power i głośności, ale nie wiem co mógłbym tam zrobić. Przepraszam za jakość zdjęć.

Proszę pomóżcie 

1490111688695.jpg

1490109614057.jpg

1490109553277.jpg

IMG_20170321_174746.jpg

IMG_20170321_184344.jpg

Edytowane przez kriswolf

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.