x-kom hosting

Monitor do gier/filmów do 1000zł

EscPL
utworzono
utworzono

Czołem Wszystkim, szukam monitora 24-27 cali z przeznaczeniem do gier i filmów. Budżet około 1000zł, mogę nieco dopłacić jeśli warto. Najczęściej gram w kilkuletnie gry, zależy mi na wysokich ustawieniach graficznych dlatego szukam monitora przy którym utrzymam 60 klatek lub więcej na produkcjach z 2015 roku lub starszych. Mój sprzęt:

Geforce GTX 970

Intel i5-4690K

16 GB RAM DDR3

Dysk Crucial 250GB SSD

Od 2009 roku siedzę na LG Flatron W2242T, przydałoby się w końcu przesiąść na coś lepszego ;]

Jakieś warte uwagi modele? Z góry dzięki za propozycje.

Pozdrawiam. ;]

Youki
komentarz
komentarz

Jak blisko siedzisz od monitora?

W tej cenie to raczej w 24 cali trzeba celować, można popatrzeć na Dell P2417H z 3 letnią gwarancją oraz pivoten,

 

  • Dobra wypowiedź 1
EscPL
komentarz
komentarz
3 godziny temu, Youki napisał:

Jak blisko siedzisz od monitora?

W tej cenie to raczej w 24 cali trzeba celować, można popatrzeć na Dell P2417H z 3 letnią gwarancją oraz pivoten,

 

80-90 cm.

Ten Dell wydaje się w porządku, może jeszcze jakieś podobne modele do porównania?

Youki
komentarz
komentarz

27 cali raczej odpada, przy FHD i tej przekątnej całość wygląda dość przeciętnie.

 

  • Dobra wypowiedź 1
EscPL
komentarz
komentarz (edytowane)
15 godzin temu, Youki napisał:

27 cali raczej odpada, przy FHD i tej przekątnej całość wygląda dość przeciętnie.

 

Chodzi mi już o inne 24-calowe modele, coś podobnego w tym przedziale cenowym ;]

U znajomych widuję nowsze modele, ale jakiejś kolosalnej różnicy od mojego Flatrona nie dostrzegam. Czym by się różnił od np. tego Della oprócz rozdzielczości i przekątnej? Czy pomiędzy matrycami TN i IPS jest duża różnica? 

@edit: Znajomy polecił mi iiyama XU2492HSU-B1 oraz LG 24GM77-B. Rozważałem zakup tego drugiego, ale matryca TN i krótsza gwarancja mnie odrzuciły. Iiyama ma podobne parametry do Della, ale nie znam tej firmy. Czy to dobry monitor? 

Edytowane przez EscPL
Youki
komentarz
komentarz

24GM to model z 144 Hz panelem, kwestia w jakie gry grasz, ale w tych najnowszych GTX 970 tylu FPS nie wyciągnie.

10 godzin temu, EscPL napisał:

TN i IPS jest duża różnica? 

Jest duża.

 

  • Dobra wypowiedź 1
EscPL
komentarz
komentarz

W porządku, wczoraj zamówiłem Della, mam nadzieję że będę z niego zadowolony. Wielkie dzięki za pomoc! ;]

Do zamknięcia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.