x-kom hosting

Który ultrabook wybrać

Dendryt
utworzono
utworzono (edytowane)

Tak naprawdę zastanawiam się już pomiędzy dwoma

ASUS ZenBook UX360UAK i5-7200U/8GB/512SSD/Win10 Rose 

 

Apple MacBook Air i5/8GB/256GB/HD 6000/Mac OS

 

Prosiłabym o pomoc w dokonaniu wyboru, gdyż sama mam wątpliwości i nie mogę się zdecydować. Nigdy nie korzystalam wcześniej z macbooka, Z jednej strony kusi, z drugiej się trochę obawiam.

Edytowane przez Dendryt

Youki
komentarz
komentarz

Określ najpierw do czego ma Ci służyć, czego wymagasz oraz ile masz maksymalnie do wydania.

 

Dendryt
komentarz
komentarz

Komputer miałby być używany na studiach, głównie przeglądanie internatu, Office, czasami oglądanie filmów. Cena to ok. 4000zl.

Myślałam wcześniej nad innymi,Ale w tym momencie najbardziej jestem skłonna kupić któryś z nich

Prosaid
komentarz
komentarz

Oba do tego celu będa wystarczające choc do Maca musisz trochę dopłacić. Asus jest dotykowy czy bardziej stawiasz na matowa matryce?

 

Dendryt
komentarz
komentarz

W asusie  przemawia do mnie właśnie konwertowalnosc, i na poczatku czegos takiego szukalam, aczkolwiek mac jest również kusząca propozycja (mimo braku dotyku)ze względu na to,że nie korzystalam jeszcze z iosa, na plus również to,że wartość macow wolniej spada. Oba komputery już oglądałam w sklepie, oba mi się podobają stąd też dylemat 

Prosaid
komentarz
komentarz

Jedno i drugie daje wygodne ale co bardziej CI jest potrzebne. Może inaczej matowa matryca czy dotykowa matryca ale błyszcząca

Dendryt
komentarz
komentarz

A jakieś opinie na temat któregoś z nich? Ktoś korzystał i wie jak się sprawują? I czy macbook air  nie jest już odrobinę ,,przestarzały" i warto go kupić w 2017?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.