x-kom hosting

Wybór monitora 24 cali, ~600zł

werindam
utworzono
utworzono

Witam, od kilku dni zastanawiam się nad wyborem monitora.
Chciałbym 24 cale i żeby nadawał się do gier i były dobre kolory taki lekki kompromis.. i zastanawiam sie czy matryce IPS/PLS różnią się znacząco przy oddawaniu kolorów z matryca TN.
Po przeględaniu chwile internetów wybrałem w sumie dwóch faworytów moim zdaniem:
1. https://www.morele.net/monitor-samsung-ls24f350fhuxen-773879/
2. https://www.morele.net/monitor-aoc-g2460vq6-829271/
I teraz pytanie który będzie lepszy w tej cenie i czym się różnią znacząco lub nie te dwa monitorki, lub ktoś zna lepszy model w tej cenie poza tymi dwoma?
Chciałbym troszke pomocy przy wyborze monitorka i z góry dziękuje, aaaa.. dodam że mam karte graficzną rx 470 (więc technologie AMD jak freesync to mały +)

Youki
komentarz
komentarz
Godzinę temu, werindam napisał:

IPS/PLS różnią się znacząco przy oddawaniu kolorów z matryca TN.

Różnią się.

Pod RX 470 jak najbardziej można brać Samsunga ze względu na obsługę FreeSync.

  • Dobra wypowiedź 1
werindam
komentarz
komentarz
53 minuty temu, Youki napisał:

Różnią się.

Pod RX 470 jak najbardziej można brać Samsunga ze względu na obsługę FreeSync.

AOC który podałem też obsługuje FreeSync ;)

Youki
komentarz
komentarz

Tylko to matryca TN :cfaniak:

werindam
komentarz
komentarz

wiem o tym, tylko mi chodzi hmm.. jakby to sprostować :D.. czy lepszy bedzie zysk z jakosci kolorow i katow widzenia niz z paramaterow AOC ktore lepiej działają na korzyść gamingu?. Choć juz teraz powiem ze jestem bardziej sklonny zakupic tego Samsunga ;)

 

Youki
komentarz
komentarz

Sensowny monitor do gamingu to i tak nie ten budżet. :)

werindam
komentarz
komentarz

może i tak ale każdy ma swój próg wymagań, mój nie jest duży tylko zależy żebym czuł różnice na korzyść nowego monitora, obecnie mam starego asusa vk 221

Youki
komentarz
komentarz

Różnic odczujesz i tak.

 

  • Dobra wypowiedź 1
  • 3 tygodnie później...
werindam
komentarz
komentarz

Kupiłem samsunga, zadowolony jestem, dzieki @Youki za porady ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.