x-kom hosting

Program do ściągania filmów Flash

Kapi
utworzono
utworzono

Witam. Szukam jakiegoś sprytnego programu do pobierania (przechwytywania) filmów, które zostały zamieszczone na stronie we Flashu. Wszystkie programy o których można cokolwiek znaleźć w internecie nie działają (w sensie że zawsze jest problem z ich pobraniem a później z obsługą - albo nie włączają się, albo są zamieszczone na jakichś podejrzanych stronach z durnymi reklamami, jakimiś akceleratorami itp.). Mam mnóstwo dodatków do FireFoxa, które działają na wielu stronach (m.in. na YouTube), a na tej konkretnej nie działają. Nie mam pojęcia dlaczego. Może wpływ ma to, że aby mieć dostęp do filmów, trzeba się zalogować (to strona prywatna). Po włączeniu filmu, żaden dodatek nie wykrywa tego filmu. Po prostu leci sobie obraz. Prawy przycisk pokazuje tylko wersję Flasha. Kicha totalna. Chodziło by mi o jakiś program, który przechwyci taki film, albo jakiś sposób na takie przechwycenie. Niby w Google można znaleźć dużo informacji o tym, ale jakoś żadne nie jest ani praktyczne ani możliwe do wykonania. Byłbym wdzięczny za konktretne instrukcje. Pozdrawiam

Gawel
komentarz
komentarz (edytowane)

A coś takiego jak JDownloader2 próbowałeś.Dodajesz adres strony,powinien wyświetlić wszystkie media jakie są do pobrania

Pozdrawiam

Edytowane przez Gawel
Kapi
komentarz
komentarz

Nic z tego. Ściąga jakieś loga, obrazki, a filmu nie.

Dodam jeszcze do tematu, że próbowałem w różnych przeglądarkach, różnymi dodatkami do FireFoxa, i kompletnie nic nie wykrywa filmu. Co najwyżej pojedyncze pliki zdjęć albo całą stronę. Kiedy najadę na film i nacisnę prawy przycisk myszy, to pojawia się tylko napis: About JW Player Premium 7.0.3. No i mogę na to najechać i poczytać sobie na stronie Adobe. Pojęcia nie mam jak oni to zrobili, że nie da się tego pobrać. Ale wiem, że jest to możliwe, bo gdzieś kiedyś w necie widziałem inny film z tej samej strony, który ktoś udostępniał, i był możliwy do pobrania, a tymczasem na tej stronie nie ma takiej możliwości. Więc jednak ktoś dał radę. Ale pojęcia nie mam jak.

Phyriusek
komentarz
komentarz

Spróbuj z internet download manager

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Możesz podać adres tej strony? Spróbuje pobrać wszystkim co mam, i jak coś zadziała to ci wrzuce link

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

http://www.nirsoft.net/utils/video_cache_view.html

Najlepiej powinien działać z Firefox, ale spróbuj z innymi. Film powinien być odegrany od początku do końca, wtedy masz 99% szans, że będzie działał dobrze. Po pełnym odtworzeniu filmu masz w programie przycisk skopiuj do pliku, lub coś takiego.

Zasada działania prosta jak świński ogon, przeglądarka buforuje każdy film Flash, a ten program daj możliwość podglądu tegoż bufora i zapisu pliku tymczasowego z filmem.

 

Do oglądania FLV polecam starszy ale stabilny odtwarzacz KMPlayer, w starej wersji 2.9: http://www.computerworld.pl/ftp/pobierz/pc/23148.html

 

Edytowane przez MasterYoghourt
Kapi
komentarz
komentarz

Nic z tego. Nie działa. Film się zbuforował cały, a videocashview w ogóle go nie widzi. Zresztą tak na marginesie, to widzi tylko to, co dzieje się w Google Chrome. Więc zbuforowałem przez Chrome, i też nic nie ma.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Wpierw posortuj sobie listę według czasu modyfikacji (last modified date). Następnie patrz czy w trakcie odtwarzania filmu plik się powiększa. Gdy skończy się odtwarzać to plik przestanie się powiększać. Wtedy wybierz go i naciśnij przycisk "copy selected files to ...".

Jeśli wyłączysz przeglądarkę to plik zniknie. Próbuj z Firefox, jak ci z innymi nie wychodzi.

Matematyk0
komentarz
komentarz

http://pl.vso-software.fr/products/downloader/vso-downloader.php

 

Korzystam, wyłapuje wszystkie YT, CDA, strony, które widzę pierwszy raz na oczy.. Tylko lepiej wyłączyć automatyczne wyszukiwanie i ręcznie wklejać linki do programu, inaczej może naściągać miliard reklam we Flashu.

 

Ściąga zarówno z Flasha, jak i z HTML5.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.