x-kom hosting

odzyskiwanie zdjec

delavega11
utworzono
utworzono

Witam. Przez przypadek usunalem z pulpitu folder ze zdjeciami. Pobralem Recuve, zdjecia są z komentarzem "nie wykryto nadpisanych klastrow" jednak gry przywroce zdjecia, nie mogę ich otworzyć. Coś tam czytałem dlaczego, ale pytanie czy da rade jeszcze coś z tym zrobić? :( 
Zdjęcia .arw, rozmiarowo ok, nie ma nawet miniaturek po przywróceniu.

a602820922
komentarz
komentarz

To był folder czy skrót do folderu. Z reguły na pulpicie są tworzone skróty - z taką strzałeczką

Sent from my SM-N920F using Tapatalk

delavega11
komentarz
komentarz (edytowane)

Folder, zdjecia zrzuciłem na pulpit z aparatu, bo drugi dysk miałem odlączony na rzecz napędu.

Edytowane przez delavega11
a602820922
komentarz
komentarz

Normalnie to w koszu powinien być ten folder ale pewnie wyczytałes kosz. Osobiście Recuve nie używam ale spróbuj zmienić typ pliku. Np na .jpg czy jaki tam byl

Sent from my SM-N920F using Tapatalk

delavega11
komentarz
komentarz

Był jako .arw bo robie zdjecia w rawach i tak sie tez wczytalo, czytalem cos o naglowkach, poszatkowanych plikach stad nie moge wczytac zdjec tylko nie pisali na tamtch forach jak to rozwiazac zbyt dokladnie..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.