x-kom hosting

Problem z Laptopem toshiba satellite l70-b-10w

Pepcok
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z laptopem toshiba satellite l70-b-10w, jest to laptop który może nie ma kosmicznych specyfikacji ale jednak na chociaż minimalne możliwości powinien starczyć, chodzi o to że pomimo w miarę ogarniętych parametrów nie może sobie poradzić z mało wymagającymi grami jednak widocznie nie jest to wina laptopa tylko zapewne jakichś ustawień, między innymi League of legends gdzie nawet na najwyższych ustawieniach graficznych trzyma poziom prawie 100 Fpsów to bez przerwy te fpsy potrafią spadać do 0, na najniższych ustawieniach sytuacja wygląda tak samo, przy grze CS go, wogóle nie ma mowy o wejściu do gry, gdy tylko ładuje się mapa laptop się wyłącza, niektóre gierki z lepszą grafiką również chodzą w miarę płynie jednak praktycznie od razu fpsy wahają się od 100 do 0 i są to ogromne skoki, jeśli wie ktoś czym może to być spowodowane proszę o odpowiedź :) dodam jeszcze że laptop ma system Windows 10, który również ponoć niekoniecznie jest w pełni sprawny :)

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż temperatury podzespołów w spoczynku za pomocą programu HWmonitor. Przedstaw zrzut ekranu.

Pepcok
komentarz
komentarz
12 godzin temu, Youki napisał:

Pokaż temperatury podzespołów w spoczynku za pomocą programu HWmonitor. Przedstaw zrzut ekranu.

 

Nowy OpenDocument Rysunek.odg

Youki
komentarz
komentarz

Wrzuć to w formacie jpg

Pepcok
komentarz
komentarz

Temperatura.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Dół tak samo, tylko teraz pokaż podczas grania, pograj z 15-20 minut.

 

Pepcok
komentarz
komentarz

A więc tak , grałem około 15 minut w just cause 2 i nawet nie było jakichś ogromnych lagów jednak po tych 15 minutach laptop się wyłączył więc włączyłem i zrobiłem screena 

Temperatura.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Zasilacz masz oryginalny?

Pepcok
komentarz
komentarz

Tak :) przynajmniej taki który był w zestawie z laptopem :)

Youki
komentarz
komentarz

Podczas normalnego użytku, przeglądania internetu jak rozumiem żadnego problemu nie ma?

Pobierz OCCT, zrób test na 10 minut i wrzuć tutaj wyniki.

 

Pepcok
komentarz
komentarz

2017-03-28-21h47-Voltage-IA Offset.png

2017-03-28-21h47-Voltage-LLC-Ring Offset.png

2017-03-28-21h47-Voltage-System Agent Offset.png

2017-03-28-21h47-Voltage-VID.png

2017-03-28-21h47-CpuUsage-CPU Usage.png

2017-03-28-21h47-Frequency-Bus.png

2017-03-28-21h47-Frequency-CPU #0.png

2017-03-28-21h47-Frequency-GPU #0.png

2017-03-28-21h47-Memory Usage-Memory Used.png

2017-03-28-21h47-Temperature-Core #0.png

2017-03-28-21h47-Temperature-Core #1.png

2017-03-28-21h47-Voltage-GT Offset.png

Youki
komentarz
komentarz

Z tego co znalazłem w internecie ten model ma dedykowany układ graficzny AMD, gry uruchamiasz na nim czy na zintegrowanym układzie Intel HD?

Pepcok
komentarz
komentarz

Niestety nie znam się na tym ale w ustawieniach znalazłem coś takiego więc chyba intela :)

Bez tytułu.png

Jeśli mam coś zmienić to proszę o szczegółową instrukcje bo naprawdę się na tym nie znam :D

Youki
komentarz
komentarz

NIe nie, to musisz ustawić w dedykowanym panelu Catalyst/Crimson od sterownika Radeona o ile masz zainstalowane coś takiego. :)

 

Pepcok
komentarz
komentarz

mam czegoś takiego i wogóle za bardzo nie wiem o co chodzi :) 

nie mam *

Prosaid
komentarz
komentarz

Zrob resinstalacje sterowników grafiki obu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.