x-kom hosting

[4000zł +] laptop do montażu filmów

Bargu14
utworzono
utworzono

Poszukuję laptopa do montażu filmów na YouTuba. Dopiero zaczynam swoją przygodę więc jestem totalnie zielony w temacie. Posiadam aparat Panasonic Lumix g7, który ma opcję nagrywania 4k i będzie służyć do nagrywania filmów. Nie posiadam systemu Windows. Nie mam zamiaru podpinać laptopa do dodatkowego monitora.

 

Doradca w sklepie x-kom doradził mi tego laptopa:

 

https://www.x-kom.pl/p/341347-notebook-laptop-156-msi-gl62-i7-6700hq-16gb-1tb480ssd-win10x-gf940mx-fhd.html

Youki
komentarz
komentarz

Dysk SSD lepiej samemu dokupić, w sklepach zawsze wpychają osobno najtańszy chłam. :)

Konfiguracyjnie tak to OK, ewentualnie poszukać w podobnej cenie nowszej rewizji z I7 7700HQ.

Sobiepan
komentarz
komentarz

Lenovo/Mediona omijać szerokim łukiem

Youki
komentarz
komentarz

Szczególnie z gwarancją sprzedawcy.

Prosaid
komentarz
komentarz

MSI z i7 będzie dobrym wyborem

Youki
komentarz
komentarz

A ile możesz przeznaczyć na SSD?

Bargu14
komentarz
komentarz

Za 300 zł znajdę coś dobrego? Ile kosztuje potem instalacja. Bo neo24 się tym nie zajmuje.

Youki
komentarz
komentarz

Montaż to nie problem, samemu można to zrobić.

W tej cenie to tylko 128 GB, dysk w rozmiarze 2280 z tego co znalazłem do tego modelu.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.