x-kom hosting

ddr4 bledy przy 2 kosciach

Akkuzativ
utworzono
utworzono

Po polaczeniu obu kosci mem test pokazuje ponad 250+ bledow po kilku sekundach, po testowaniu pojedynczo wszystko dziala dobrze, co prawda jedna kosc testowalem 30 min, na reszte testow nie chcialo mi sie czekac, przy 2 kosciach bledy wykrywa po kilku sekundach wiec uznalem ze to nie jest potrzebne. Sprawdzalem inne sloty w plycie glownej, problem wystepuje dopiero po wlozeniu 2 kosci na raz. 
specyfikacja:
i5 6500
asrock h110m-dvs r3.0
hx savage 2x4 2133 cl13
hd 7850 2gb
crucial mx100
supremo m2

17351213_783247048500113_2002009772_n.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Gwarancję na RAM masz?

Akkuzativ
komentarz
komentarz

wlasnie nie jestem pewniem czy obowiazuje, kupilem go od goscia na allegro, gwarancja niby wieczysta jest no ale... moge jeszcze do niego napisac czy ma jakis dowod zakupu

Jutro jeszcze dam kosci znajomemu i sprawdzi czy u niego jest to samo

Jest mozliwosc ze to wina kontrolera ram w cpu?

Youki
komentarz
komentarz

A to nie dostałeś dowodu zakupu?

Akkuzativ
komentarz
komentarz

kupilem od osoby prywatnej i nie dostalem ;/

@Youki Chcialem zrobic jeszcze update biosu ale z tego co widze to moja plyta ma tylko jeden wydany bios, aktualny wgrany pochodzi z 14.09.2016 a na stronie jest 21.09.2016 http://www.asrock.com/mb/Intel/H110M-DVS R3.0/?cat=Download&os=BIOS probowac go wgrywac czy to nic nie da?

Akkuzativ
komentarz
komentarz

dobra zdecydowalem sie na odeslanie na gwarancje, mam juz fakture z morele, wpisujac wszystkie dane gdzie w nr seryjny wpisalem to: HX421C13SBK2/8 nie uznaje mi tego. anyway reklamujac przez posrednika raczej dluzej bede czekal wiec napisalem do kingstona na fp, sama faktura z morele mi do tego wystarczy?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.