x-kom hosting

Aparat cyfrowy Kodak AZ501

saynax
utworzono
utworzono

Witam, moja siostra chcę kupić właśnie ten konkretny aparat, więc proszę was o opinię na temat tej cyfrówki. Może, ktoś posiada/posiadał ten aparat i napiszę parę słów jak się sprawuje/sprawowała. Aparat będzie przeznaczony głównie do amatorskich zdjęć. Możecie też podać inne propozycje. Budżet siostry to 1000 zł. 

Pozdrawiam.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Kodak jest generalnie od dłuższego czasu "na cenzurowanym" ze względu na problemy finansowe. Ja miałem dwa aparaty tej marki (DX6490 oraz Z812IS) i byłem zadowolony (zwłaszcza ze starszego DX6490), ale to już było lata temu. AZ501 jest niestety na tyle niepopularnym modelem, że ciężko w sieci znaleźć jakieś recenzje...

 

Sam obecnie korzystam z Nikona P510 i bardzo go sobie chwalę, ale to też już nieprodukowany model - nie widziałem, żeby gdzieś w Polsce było oferowane coś podobnego. Jest co prawda dostępna jakaś seria B, w której model B500 da się kupić poniżej 1000 złotych, ale nie jestem w stanie powiedzieć, czy to propozycja godna uwagi (internet wskazuje, że niespecjalnie).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.