x-kom hosting

Dobór obudowy pod cooler

czapiks
utworzono
utworzono

Witam. Upatrzyłem sobie obudowę nzxt elite s 340, ale nie wiem czy moje chłodzenie PHANTEKS PH-TC14PE da rade się tam zmieścić. Chciałbym też wiedzieć czy ta obudowa jest warta uwagi oraz swojej ceny. Z góry dzięki za pomoc

Youki
komentarz
komentarz

To chłodzenie ma 140 mm wysokości, do S340 wchodzą coolery o maksymalnej wysokości 160 mm.

czapiks
komentarz
komentarz

z tego co widziałem to moje chłodzenie ma 160mm i do obudowy też maxymalnie tyle wchodzą. Teraz pytanie co zrobić jeżeli się nie zmieści?

Lub pytanie z innej beczki. Czy do mojego cooler master haf x dało by się dorobić panel boczny z szkłem hartowanym?

 

Youki
komentarz
komentarz

Racja, 160 mm w przypadku jednego wentylatora. Zle popatrzyłem. 

Wyciąć dziurę, wstawić plexi czy szkło hartowane, zanitować czy przykleić i jakoś to wygląda. Dawniej dużo ludzi tak robiło.


 

czapiks
komentarz
komentarz

Tylko że otwór na szkło musiałbym trochę rozszerzyć bo wentylator z boku trochę szpeci 

 

Youki
komentarz
komentarz

To już kwestia własnego projektu, upodobań.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.