x-kom hosting

Słuchawki dokanałowe, bezprzewodowe. Maksymalnie 200zł.

Danci
utworzono
utworzono

Cześć!

Potrzebuje kupić nowe słuchawki. Interesują mnie słuchawki dokanałowe i koniecznie bezprzewodowe, bo mam dość kabli. Służyć mi głównie będą do pracy przy komputerze - rozmowa, jakieś filmiki na youtube, muzyka, filmy. Nie wymagam super czystego, niezaburzonego dźwięku. Nie znam się na tym i tak naprawdę słuchawki, które są dołączane do smartphone'ów mi odpowiadają. Dotychczas miałem takie jak SONY MDR-EX082, SoundMAGIC E 10 i dodawane do Samsung Galaxy S5. Najbardziej leżał mi dźwięk SONY.

Wiadomo - chodzi mi o najlepszy stosunek cena jakość. Budżet mam max 200zł. Najbardziej wolałbym się zamknąć w granicy 100-150zł, ale coś tam mogę dołożyć. Tylko pytanie czy w kwestii słuchawek dokanałowych bezprzewodowych w takiej cenie jest sens coś brać?

szagus
komentarz
komentarz

Moim zdaniem do 200zł kupisz jedynie słuchawki dosyć niskiej jakości, jeżeli chodzi o bezprzewodowe. Ciężko polecić coś konkretnego, ale sugeruję się skupić na markach, które specjalizują się w słuchawkach tak jak np. w/w Soundmagic.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.