x-kom hosting

Problem z wideo na TVN24.pl

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć dlaczego w trakcie trwania wideo i już po obejrzeniu wirują kropki dookoła obrazu ? Co to właściwie ma być ? Pisałem trzy razy na kontakt 24.pl ale mi nie odpisano. To wkurza człowieka jak patrzy na wstawkę wideo a tu mu przed oczyma na środku ekranu wirują kropki.Na innych stronach mogę spokojnie obejrzeć wiadomość filmową tylko na tej stronie ciągle wirują kropki i to nawet po zakończeniu odtwarzania

bez tytułu.JPG

Edytowane przez Gość

Oldek
komentarz
komentarz

Jedyna odpowiedź to mierny odtwarzacz na stronie TVNu.

Sprawdź czy podobny problem występuje na innej przegladarce.

Gość
komentarz
komentarz

Nie tylko na innej przeglądarce ale na tej samej tylko na innej stronie jest wszystko w porządku.Te kręcące się kółka w czasie odtwarzania jak również i po odtworzeniu ciągle się kręcą, ale kierownictwo ( lub kto tam siedzi ) mają mnie głęboko gdzieś bo pisałem do nich na kontakt razem z dzisiejszym mailem cztery razy i nic, nawet się nie odezwali.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.