x-kom hosting

Dysk SSD m.2 proszę o pomoc!

Sebas800426
utworzono
utworzono

Witam. Proszę o pomoc w wyborze dysku i o wyjaśnienie kilku niejasności. 

Potrzebuję dysk  ok 250gb. Posiadam laptop Asus Rog gl552vw. Pytanie moje dotyczy tego skąd mam się dowiedzieć jaki będzie pasował, wiem że musi być to m.2 2280...Tylko że w znalazłem dyski m.2 sata i m.2 pci express. Proszę o pomoc, najlepiej o podanie konkretnych modeli...I czy ta pojemność wystarczy do systemu i jednej gry 30 GB? Dzięki z góry za pomoc. Pozdrawiam

Youki
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Sebas800426 napisał:

.I czy ta pojemność wystarczy do systemu i jednej gry 30 GB?

System to około 20 GB, spokojnie wystarczy z dużym zapasem.

M2. SATA potrzebujesz

 

Sebas800426
komentarz
komentarz

dzięki za odpowiedź, a może jakieś propozycje konkretnych dysków? :)

Jaro070
komentarz
komentarz
  • Transcend MTS800 – kości Micron 20nm MLC oraz kontroler Silicon Motion SM2246EN;
  • Patriot Ignite M2  – kości Micron 16nm MLC oraz kontroler Phison S10;
  • Kingston SM2280S3 G2  – kości Toshiba 15nm MLC oraz kontroler Phison S10, 5 lat gwarancji;
Sebas800426
komentarz
komentarz

dzięki :) kupiłem Samsung Evo 850 m.2.

Śmiało mogę go polecić do Asus ROG gl552, działa bez żadnych problemów z instalacją

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

 

Nie ma jak zapytać na forum i samemu kupić sobie dysk na TLC, najlepsze jest to, że w jego cenie są dyski na MLC i protokole NVMe :D.

 No jak on długo podziała, tylko życzyć szczęścia, jak padnie to się z nami podziel ;).

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.