x-kom hosting

Skoki pingu

remomkwa
utworzono
utworzono (edytowane)

witam od jakiegoś czasu mam problem z Pingiem i ogólnie z internetem wykupiona prędkość to 15mb/s  radiówka sprawdzałem komendą tracert i oto wyniki gdzie leży problem?

asdqwgasgq.png

Edytowane przez remomkwa

opczka10
komentarz
komentarz

Moim zdaniem sprawdz router  , albo  zresatruj router a jak nie  to  zadzwon do dostawcy internetu 

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Hop numer 2, pierwszy ping miał wartość 274ms, to może być problem.

Napisz jaki masz router w domu. Następnie powiedz jak twój router łączy się z anteną dostawcy. Czy jest pomiędzy nimi jakieś urządzenie zasilane z sieci.

remomkwa
komentarz
komentarz

to tak router to Asus "RT-N12+ Wireless-N300" Antena > przejściówka(nizej ss)>router

                                                                                                                           >zasilanie antenypart101391160012m.jpg

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie router twojego dostawcy, który znajduje się w antenie dostaje czkawki. Wykonaj takie polecenie:

ping 185.73.88.65 -t

i obserwuj czy będzie ci skakał ping. Najlepiej wrzuć tutaj screen kiedy wartości "time=" przekraczają 100ms.

Zatrzymujesz polecenie kombinacją ctrl+c.

remomkwa
komentarz
komentarz

coś takiego mam

asdqwgasgq.png

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Widać, że coś jest bardzo nie tak. Zainstaluj PingPlotter, zapuść ping do onet.pl. Następnie z listy dodaj do wykresów pierwsze pięć hopów, dwukrotnie na nie klikając. Poczekaj 10 minut i daj zrzut ekranu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.