x-kom hosting

Zalman Z9 Plus - zamiana wiatraków

QOU
utworzono
utworzono

Witam
Tak jak w temacie , chciałbym zamienić miejscami wiatraki w mojej obudowie. W zasadzie można by rzec 'po co zakładać taki temat?' Już tłumaczę. Wiatrak który chcę zamienić miejscem jest z lewej strony budy przykręcony do tej kratki 20170317_203229.thumb.jpg.4ce3ab107deffec308488257a4fbdb83.jpg

Dokładnie ten wiatrak który znajduje się na TYM ^ zdjęciu. Najprościej było by odkręcić i przykręcić do góry, czyli tam gdzie chcę (Chcę tam mieć 2 wiatraki, ten na tej kratce jakoś mi się nie podoba). Wszystko było by okej , gdyby nie fakt że nie wiem jak mam zdjąć panel górny. 20170317_203221.thumb.jpg.35a6787b2ceb11f59409ba1fc7924c84.jpg

W tym miejscu chciałbym dać wiatrak z boku. 20170317_203320.thumb.jpg.da7d3130f13aa33c45a46202a9e74f42.jpg

Na tym ^ obrazku widać , że ewidentnie jest tu miejsce żeby złapać i pociągnąć , ale boje się że coś ułamię , czy skrzywię i tego wolał bym uniknąć. Stąd pytanie do Was , jak zdjąć panel górny , bym mógł odkręcić wiatrak z boku i przykręcić go u góry.

bemol911
komentarz
komentarz
11 minut temu, QOU napisał:

, jak zdjąć panel górny , bym mógł odkręcić wiatrak z boku i przykręcić go u góry.

 

Wystarczy pociągnąć do góry. 

QOU
komentarz
komentarz

Na pewno ? Naprawdę nie chce nic wygiac czy coś. Sądziłem ze będzie to jakoś lżej chodziło,  pociagne do góry delikatnie, ale wymaga to więcej siły. Spróbuję tak jak mówisz. 

bemol911
komentarz
komentarz

Od środka obudowy jest 8 zaczepów górnego panelu, możesz sobie pomóc odciągając je i pociągając panel do góry. 

 

Pobierz sobie manual i wszystko jest pokazane na stronie 15.

 

http://www.zalman.com/contents/products/view.html?no=362

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.