x-kom hosting

Ultrabooki probooki 2000-3000zł uczelnia

Matius28
utworzono
utworzono

Cześć 

Jak to zwykle bywa facet dostaje zadanie zakupy laptopa dla kobiety.... Polecałem w tej cenie używkę z gwarancją jednak upartość płci pięknej jest niesamowita :D Szczegóły 

Wrzucany do torebki lub torby do notatek, do oglądania filmów offica. Najpoważniejszym i najbardziej obciążającym programem może być makro w excelu :D 

- okolice 13 cali (13 jest idealnie)
- system musi być (chybaże mega dobra okazja to może jakoś się przekona) 

- niska waga 
- cena najlepiej to 2500 zł w razie czego więcej do 3000 ale na pewno nie więcej
- dysk obojetnie hdd/ssd
- opcja kupienia w dużym sklepie też jest bardzo ważna bo duży sklep to gwarancja itp itd 


Pozdrawiam :)

Prosaid
komentarz
komentarz

Gwarancja jest u producenta nie w sklepie :)

Acer V3-372 i5-6200U/8GB/240/Win10 FHD

Matowa matryca FULL HD IPS (Bardzo dobre odwzorowanie kolorów i stabilność kąta oglądania) - IPS to jedne z najlepszych matryc na rynku, lekki mobilny przyzwoitą i solidną wykonaną smukłą obudową, aluminiowa klapa matrycy, dobre wyniki pracy na baterii, przyzwoita kultura pracy, cichy, bardzo dobre głośniki jak na laptopa, USB typu C. Jest to nowsza odsłona Acer v3-371

https://www.x-kom.pl/p/326582-notebook-laptop-133-acer-v3-372-i5-6200u-8gb-240-win10-fhd.html

Matius28
komentarz
komentarz (edytowane)

Rozumiem, przeszukałem jeszcze xcom i jest ten sam model tylko z 1000gb hdd. Zastanawiam się czy opłaca się brać hdd czy ssd do prostych czynnosci na kompie.  a jakiś inny laptop jeszcze? 


Albo wersja Acer V3-371 czym ona się różni od 372? nie ineteresuje mnie specjalnie nowość ważne żeby był porządny laptopeł :D 

Edytowane przez Matius28

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.