x-kom hosting

Czytnik kart Asus CG8270 , P8H77-m

rekton123
utworzono
utworzono

Witam

Otóz posiadam Asusa CG 8270 i posiada on wbudowany czytnik kart pamięci. Niestety Czytnik nie działa, natomiast usb 3.0 na froncie działa. W menedzerze urządzeń nie mam żadnego wykrzyknika , poprostu tak jak by go nie było. Posiadam płyte asus P8H77-M , Jak mam go podpiąć ? Włączyc ? 

 

 

Czytnik wygląda tak : 

242g9qd.jpg

 

Ma 3 kable .

Youki
komentarz
komentarz

I te 3 kable masz nie podłączone do płyty głównej?

Pokaż zdjęcie tych przewodów jak masz możliwość

rekton123
komentarz
komentarz

Mam podpięte tak, aczkolwiek nei jestem pewien w 100% a na 99% :) Jutro dodam zdjęcie jak to mam dokładnie podpięte

k1f9sz.jpg 

Czy dobrze to jest mniej wiecej podpięte ? 

Youki
komentarz
komentarz

Ten czytnik powinien mieć podłączenie zwykłe USB 2.0, ale jak możesz to pokaż jakie przewody wychodzą z tego czytnika

rekton123
komentarz
komentarz

Okej a więc czytnik "od tyłu" wygląda tak: 

2e0qlw1.jpg

 

A tak mam podłączone :

 

wamt7t.jpg

 

 

Youki
komentarz
komentarz

A ten czytnik, od strony czytnika nie płyty to przypadkiem nie masz źle włożony?

W sensie środkowy przewód.

rekton123
komentarz
komentarz

Mozliwe :D dzis przepne kable i dam znac czy jest jakis rezultat :) odkad mam komputer kable tak byly wpiete i nie dzialal czytnik :)

 

Youki
komentarz
komentarz

Włoż tak jak masz od strony płyty głównej podłączone, czyli wszystkie piny i jeśli jest sprawny to powinien działać. :)

rekton123
komentarz
komentarz

Podłączyłem ten niebeiski kabel od strony czytnika do wszystkich pinów i nadal nic :/ Na płtycie głownej też mam te kable na wszystkie piny przepiąc ?  

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

rekton123
komentarz
komentarz

Nie da sie ;/ poprostu kabel niebieski od strony płyty głownej nie chce wejsc w te wszystkie piny : 

 

206j1bb.jpg

 

fwrv9v.jpg

 

PS.

Wybaczcie za ten syf :)

Youki
komentarz
komentarz

Może na odwrót?

Tam z jednej strony nie ma pina, jest pusty.

rekton123
komentarz
komentarz

Ok będę przepinał i zobaczymy co wyjdzie, może źle wpinałem bo tam jest mało miejsca także trudno.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.