x-kom hosting

Monitor Full HD, 20-24 cale do 550 zł

Gość
utworzono
utworzono

Witam. Szukam dobrego monitora Full HD, 20-24 cale, IPS, reszta w miarę wszystko jedno. Jak na razie mam LG 24MP48HQ-P Dobry wybór? Proszę o pomoc.

Youki
komentarz
komentarz

Tak, może być, ewentualnie jeśli masz GPU od AMD, która obsługuję AMD FreeSync to możesz wziąć Samsunga S24F350FHUX.

Gość
komentarz
komentarz

Nie, mam GTX 1070. Dzięki, powinien starczyć.

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Nie polecam LG. 3 dni temu kupiłem najtańszy LG za 299 zł (w Media Mark przy czym sklep jest nieistotny) posiadał wadę w postaci martwego piksela czy świecącego piksela nie wiem jak się na to poprawnie pisze. Piksel ten nawet mrugał do mnie. Zwróciłem do sklepu i dopłaciłem do Philipsa. W tym samym dniu wyczytałem na stronie Media Markt, przy innym modelu LG już o większej przekątnej ekranu opinię klienta, który dostał monitor LG z ta samą wadą. Dzisiaj chciałem podać jak przykład ten komentarz ale już nie ma tego komentarza (lub modelu monitora) ani tego modelu który ja kupiłem na stronie sklepu.

Gość
komentarz
komentarz

Myślę że to nie z powodu firmy, a ceny i klasy produktu. Ten model zbiera dobre opinie i jest popularny.

Youki
komentarz
komentarz

Wszystko zależy jaka sztuka się trafi i tyle. Loteria, tak samo z innymi produktami.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.