x-kom hosting

[2000-2400] Multimedia, sporadycznie gry

szaszor10
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, szukam laptopa który będzie służył głównie do filmów, przeglądania stron, ale też od czasu do czasu jakaś gierka.

 

http://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/acer-aspire-e5-575g-589d-i5-6200u-8gb-1tb-gf940mx-w10.bhtml

 

lub ten niżej gdzie jest procesor nowszej 7 generacji, ale 2gb ramu mniej i 100zł drożej (w przyszlosci nie planuje modyfikacji )

 

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptop-acer-aspire-e5-575g-50bt-czarny?gclid=CjwKEAjwzKPGBRCS55Oe46q9hCkSJAAMvVuMEnwcDsXEs6oSr7TW2-xvd04HjRqM1squVUyIhUYfQRoCULzw_wcB&gclsrc=aw.ds

 

Znajdę coś lepszego w podobnej cenie?

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez szaszor10

Youki
komentarz
komentarz

Laptop ma być z systemem tak?

W przypadku Euro czy podobnego sklepu trzeba się upewnić, że nie jest to sprzęt z ekspozycji.

szaszor10
komentarz
komentarz

Nie, laptop nie musi być z systemem jeśli jest coś lepszego do zaoferowania kosztem windowsa :)

Youki
komentarz
komentarz

Nic wydajniejszego niż konfiguracja I5 6200/7200U, 8 GB RAM oraz 940 MX w tej cenie nie dostaniesz.

Ważne tylko, by układ graficzny był na pamięciach GDDR5.

szaszor10
komentarz
komentarz

pytanie czy warto doplacić 100 zł  na nowszy procesor kosztem 2gb ram czy lepiej wariant numer 1

Youki
komentarz
komentarz

Można dorzucić, RAM zawsze można wymienić.

 

szaszor10
komentarz
komentarz (edytowane)

i jescze jedno, czy na tą chwile do gier 6gb ramu będzie wystarczające przy tej konfiguracji sprzętu? Wiadomo ramu nigdy za wiele, ale chodzi o sytuacje w ktorej procesor i grafika będą dawaly rade, ale ramy będą blokadą. Pozdrawiam

 

Da radę odczytać jakoś czy te 6gb ramu zajmuje 1 czy 2 sloty pamięci ?

Edytowane przez szaszor10
Youki
komentarz
komentarz

Na początek wystarczy, akurat RAM zawsze można dołożyć.

To będzie na pewno 4+2.

szaszor10
komentarz
komentarz
Dnia 16.03.2017 o 18:52, Youki napisał:

Nic wydajniejszego niż konfiguracja I5 6200/7200U, 8 GB RAM oraz 940 MX w tej cenie nie dostaniesz.

Ważne tylko, by układ graficzny był na pamięciach GDDR5.

rozumiem ze 940MX wystepowal w warianie dd3 i gddr5? 

Youki
komentarz
komentarz

Nadal występuje.

 

Prosaid
komentarz
komentarz

Lepszy jest wariant już z samym 4 GB i dokupić kolejne 4 lub 8

Youki
komentarz
komentarz

Żaden z tych, w tej cenie lepiej popatrz na MSI GL62 z I5 6300HQ oraz GTX 950M w wersji GDDR5.

szaszor10
komentarz
komentarz

Z tego co widzę lenovo ma jedynie grafikę na ddr3 (4gb zamiast 2gbddr5) ale posiada dysk ssd czego msi już nie ma. Poza tym wizualnie bardziej mi i mojej dziewczynie podoba sie lenovo, jest bardziej smukły i ma wbudowane głośniki Jbl, podejrzewam lepiej gra niż w msi(?)? Jakieś duże przeciwskazania do kupna lenovo? 

Youki
komentarz
komentarz

Dysk czy RAM można zawsze wymienić, dołożyć a CPU/GPU już praktycznie nie wymienisz.

Y700 to dość awaryjny model.

 

Prosaid
komentarz
komentarz

Lenovo ideapad 700 tylko biały model ma JBL

szaszor10
komentarz
komentarz

i własnie ten model mnie interesuje, jednak jak czytam o problemach z nim i ilości zwrotów/reklamacji to.... MSI nie podoba mi się wizualnie i ma głosne chłodzenie?  mimo wszystko  gry będą dopiero na drugim  miejscu  po filmach/internecie etc. 

Youki
komentarz
komentarz
2 godziny temu, szaszor10 napisał:

podoba mi się wizualnie i ma głosne chłodzenie?

W nowszych wersjach BIOS trochę to poprawili.

 

Prosaid
komentarz
komentarz

MSI ma głośny układ ale skuteczny 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.