x-kom hosting

Laptop 2500 zle dzialanie

mtronik
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam pisze z zapytaniem. Miesiąc temu zainstalowałem na moim laptopie CS:GO. pierwsze 2 tygodnie chodził super. Nie sprawdzałem ile fps ale coś około 100. Jednak po dwóch tygodniach liczba fps spadła do 60 i są spadki tak jakoś do 20 wiec co kilka sekund przytnie. Moje pytanie, co może być wina. Posiadam laptopa Asus X554L. Z procesorem i3 5005u 2ghz 4gb ramu oraz karta graficzna GeForce NVidia 920M. Z góry dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez mtronik

Youki
komentarz
komentarz

Sprawdź czy grę uruchamiasz na dedykowanym czy zintegrowanym układzie graficznym na początek.

mtronik
komentarz
komentarz

Odpalam grę na geforsie

Youki
komentarz
komentarz

Jaka wersja sterownika do GPU?

 

mtronik
komentarz
komentarz

Nie jestem w stanie sprawdzić ponieważ od wczoraj przy probie włączenia geforce experience wyskakuje blad który wymaga zrestartowania aplikacjim i tak w kolko

Youki
komentarz
komentarz

Sprawdź w panelu sterowania.

Zresztą, usuń sterowniki razem z tym syfem Experience i zainstaluj najnowszą wersję na czysto, bez tego zbędnego programu.

mtronik
komentarz
komentarz

Mógłbyś podesłać link do pobrania tych najnowszych. Byłbym bardzo wdzięczny :)

mtronik
komentarz
komentarz

Wersja sterownika która posiadam to 378.78 czyli najnowsza wersja. Problem jednak cały czas się powtarza

 

Youki
komentarz
komentarz

Jakie detale masz ustawione w CS?

mtronik
komentarz
komentarz (edytowane)

Oczywiście najniższe, ktore pozwalają osiagnac najwięcej fps w grze. Czy potrzebne do csa jest NVidia PhysX?

Edytowane przez mtronik
Youki
komentarz
komentarz

Nie.

 

mtronik
komentarz
komentarz

Problem cały czas jest

 Ale mam jeszcze pytanie. Bo widziałem na yt ze u niektorych panel sterowania nVidia jest strasznie rozbudowany a u mnie ogranicza się do kilku opcji. 

 

W cs po włączeniu net_graphu mam strasznie duże sv oraz var. Wartości są wyświetlane na czerwono

Youki
komentarz
komentarz
2 minuty temu, mtronik napisał:

niektorych panel sterowania nVidia jest strasznie rozbudowany a u mnie ogranicza się do kilku opcji. 

Zależy od wersji sterownika oraz karty graficznej.

 

Prosaid
komentarz
komentarz

Aktualizowałeś Windows update?

mtronik
komentarz
komentarz

Tak system jest zaktualizowany :)

Po długich walkach znalazłem złoty środek. 

 

Pomogło stronicowanie. Zwiększyłem minimalny oraz maksymalny zakres do 4096MB i wszystko działa płynnie nie ma spadków fps. 

 

Temat do zamknięcia 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.