x-kom hosting

Laptop [2000-2500]

DamnGoodgamer
utworzono
utworzono

Budżet:
Coś w okolicach 2000-2500zł


Zastosowanie:

- Internet/filmy/spotify itd. - dużym plusem są tu głośniki

- Autodesk - więc jakaś i5 raczej niż i3, do tego 8GB RAM.
- Mniej wymagające gry typu CS:GO, Warframe, Dota2, Overwatch - wiadomo, że nie mówimy tu o FHD60fps High, ale żeby było to grywalne w miare.

 

Uwagi:

- Nie przeszkadzają mieszanki (intel+nvidia, amd+radeon, intel+radeon, amd+nvidia, liczy się wydajność).

- SSD nie jest potrzebny, minimum 500GB HDD.
- Ekran dotykowy to moim zdaniem idiotyzm, ale nie interesowałem sie tym przez ostatnie lata, więc jeśli jestem w błędzie, to proszę podać przykładowe modele.

- Brak systemu, mam juz win7 home 64b ze starszego laptopa.

- Gniazdo ładowania z lewej strony/z tyłu laptopa, widziałem ostatnio laptopa z gniazdem ładowania po prawej stronie, nie dało sie swobodnie poruszać myszką przez umiejscowienie kabla.

- Czasem będzie używany w terenie, nie musi to być taki kloc tak toughbook, jednak ważne żeby się nie rozpadł, gdy będzie w plecaku.

- Większa rozdziałka niż 1920x1080 nie ma sensu, nawet nie wiem czy są większe w tym przedziale cenowym.

 

Z góry dziękuję za pomoc i nadesłane propozycje laptopów!

Prosaid
komentarz
komentarz

Problem w tym że większość nowych laptopów nie ma wsparcia sterowników do Windows 7

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.