x-kom hosting

Czy ten laptop warty jest swojej ceny (3700)?

slams14
utworzono
utworzono

MSI PE70 6QE

Screenshot_20170315-010818.png

Youki
komentarz
komentarz

Tak średni, poza tym podaj link do aukcji, żeby się nie okazało, że gwarancja sprzedawcy jest czy coś

 

Youki
komentarz
komentarz

Gwarancja sprzedawcy, nie opłaca się.

Za taką kasę można kupić model z równie wydajnym I5 6300HQ i tą samą GPU, a zawsze to 24 miesięcy gwarancji producenta.

  • Dobra wypowiedź 1
Prosaid
komentarz
komentarz

Nie opłaca się, od postaw

1) Kwota przeznaczona na zakup:

2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):

3) Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)

4) Wymagania specjalne (np. matowa matryca.):

5) Osobiste preferencje:

6) System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)

  • Dobra wypowiedź 1
slams14
komentarz
komentarz
Dnia 15.03.2017 o 16:45, Youki napisał:

Gwarancja sprzedawcy, nie opłaca się.

Za taką kasę można kupić model z równie wydajnym I5 6300HQ i tą samą GPU, a zawsze to 24 miesięcy gwarancji producenta.

Da rade kupić takiego MSI 17.3 cala z podświetlana klawiatura w tej cenie? Bo mi obojetne czy i7 czy i5 (powyżej 6gen).

Prosaid
komentarz
komentarz

Ale do czego chcesz używać ten laptop :P

  • Dobra wypowiedź 1
slams14
komentarz
komentarz (edytowane)

Do grania, do programów graficznych, to będzie mój jedyny komputer,więc do wszystkiego. Poza specyfikacja lubię też fajny design i dobra jakość wykonania. Omijałbym Lenovo. :)

No i właśnie podoba mi się ta klawiatura podświetlana steelseries w MSI, do tego laptop ma 2 wentylatory. No i najlepiej 17.3 cala. SSD  może nie być.

 

I jeszcze co powiecie na tego HP:

http://allegro.pl/hp-17-3fhd-i7-6700hq-12gb-ram-1tb-256ssd-gtx960-i6752440099.html

 

Edytowane przez slams14

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.