x-kom hosting

Laptop [2000-3000]

Kurosama
utworzono
utworzono

Laptop głównie do aplikacji biurowych, internetu, gier (bez wodotrysków), filmów

Chciałbym żeby miał 8GB RAM jeśli to możliwe, w miarę długi czas na baterii, i solidną obudowę, matrycę około 17'', chyba że polecacie inne

System win7/10, bez różnicy. Dobrze żeby był.

Do audio używam często słuchawek więc nie zależy mi na wersji z jakimiś super głośnikami.

Generalnie podoba mi się marka Lenovo, ale biorę pod uwagę wszystkie propozycję.

Z góry dzięki za pomoc!

Prosaid
komentarz
komentarz

O jakich grach mowa? 15.6 też może być?

Kurosama
komentarz
komentarz

15,6 też ok, gry głownie mmo, czasem jakiś RPG, nie zależy mi na ustawieniach ultra, chciałbym żeby miał kartę graficzną przynajmniej 2GB

Prosaid
komentarz
komentarz

Acer F5-573G i5-7200U/8GB/1000/Win10 GF940MX FHD

Matryca FULL HD matowa całkiem niezła, procesor 7 generacji, laptop jest dobrze wykonany aluminiowa obudowa, podświetlana klawiatura, miejsce na dysk SSD m2 (czyli oba dyski wewnątrz laptopa, system win 10 w cenie, przyzwoite wyniki pracy na baterii.

https://www.x-kom.pl/p/337462-notebook-laptop-156-acer-f5-573g-i5-7200u-8gb-1000-win10-gf940mx-fhd.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.