x-kom hosting

Lenovo y70-70 opłaca się?

Dymon007
utworzono
utworzono

Witam,

Mam okazję kupić laptop Lenovo y70-70 miesięczny, specyfikacja:

I5

Geforce 960M 4 GB

16 GB ram

120 SSD

Laptop ma lekko obity jeden bok góry (leciutko ale zdarte do srebra). Cena 430€, opłaca się czy nie? 

anioł2009
komentarz
komentarz

A co z gwarancją? Bo to awaryjny model...

Dymon007
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, anioł2009 napisał:

A co z gwarancją? Bo to awaryjny model...

Awaryjny? Ja słyszałem że właśnie y70-70 jest lepiej wykonany od y50-70, gwarancja jest  bodajże roczna w xkom (kupiony był w jakimś polskim sklepie dostanę przy zakupie skan na maila) - aktualnie siedzę w Holandii to nic mi z tej gwarancji. Zawsze mogę też kupić PS4 z jedną gra za 180€ i laptopa zwykłego do 200 aczkolwiek wolałbym jedno urządzenie, co jest wadliwe w tym modelu?

anioł2009
komentarz
komentarz

Chłodzenie, matryca, throttling cpu. Ogólnie y70 70 to jest to samo co y 50 70 tylko 50 to matryca 15 cali a 70 to matryca 17 cali.

Generalnie y50, y70, y700 się unika..Jak jest z innymi obecnie nie wiem, ale serwis i jakość laptopów lenovo leży i kwiczy.

lama1980
komentarz
komentarz

Lepiej  nie wchodź w to.

Dymon007
komentarz
komentarz

 

3 godziny temu, Prosaid napisał:

Y70-70 jak większość 17 calowych ma lepsza kulture pracy, nowe modele nie miały throttlingu, wiadomo z czasem użytkowania jest gorzej

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Lenovo-Y70-70-Touch.129892.0.html

Też mi się tak wydaje, najwyżej zainwestuje w podkładkę chłodząca i lepsze pasty bo tutaj te laptopy są powyżej 650€ używane - lepszego nie znajdę w tej cenie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.