x-kom hosting

[2000]Opinia o laptopach do tej kwoty.

maxmax
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, planuje zakup laptopa do kwoty 2000zl. Trochę tego obejrzałem, wpadł mi w oko ten, z tej aukcji:

http://allegro.pl/new-acer-e5-575g-i3-8gb-1tb-gt940mx-fhd-mat-win10-i6713478686.html?fromVariant=6713476742

Specyfikacje ma zadziwiająco dobrą proporcjonalnie do ceny. Chciałbym zapytać bardziej doświadczonych użytkowników, poprosić o sprawdzenie tej aukcji.

Nie jest to jakiś lewy sprzęt? Według mnie na aukcji wszystko jest legitne, sprzęt fabrycznie nowy, gwarancja. Może ktoś ma opinie o tej "firmie" (mam na mysli uzytkownika z alledrogo)? Warto w to inwestować? Jak jest tutaj z gwarancja?

Jeżeli ktoś jest uprzejmy proszę o odpowiedź, ewentualnie podanie innych propozycji.

Edytowane przez maxmax

Youki
komentarz
komentarz

Gwarancja sprzedawcy, nie producenta, stąd i niższa cena.

 

maxmax
komentarz
komentarz
9 minutes ago, Youki said:

Gwarancja sprzedawcy, nie producenta, stąd i niższa cena.

 

Okej, w sumie rozumiem, dzięki.

Co byście polecili do tej kwoty z x-koma, czy nie wiem gdzie się za to zabrać. Zależy mi na nowym sprzęcie z gwarancją

Youki
komentarz
komentarz

Do I3 z 940M trzeba dorzucić te 200-250 zł w sklepie z gwarancją producenta.

Youki
komentarz
komentarz

Jak Ci wystarczy nawet samo 120 GB to do SSD warto dorzucić. Zdecydowanie większy komfort codziennego użytku.

 

Prosaid
komentarz
komentarz

Laptop ma slot na dysk SSD m.2 więc kupno z czasem nie jest problemem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.