x-kom hosting

Obudowa i zasilacz do zestawu

Youki
komentarz
komentarz

Jak Ci zależy na Ciszy to ta obudowa jest OK. Strasznie droga ta GPU, poza tym masz cooler?

W zestawie do procesora nie ma chłodzenia, nawet BOX'owego.

 

  • Dobra wypowiedź 1
MatiosM
komentarz
komentarz (edytowane)

Jest to najtańszy model niereferencyjny GTXa 1080, więc nie jest drogi. Możnaby dołożyć najwyżej do Gainward Phoenix - będzie trochę cichsza.

Albo schodzimy do poziomu GTXa 1070 np Palit Jest Stream i dokładamy do lepszego zasilacza i dobrego coolera CPU. 

Edytowane przez MatiosM
Youki
komentarz
komentarz

Racja, mój błąd. Patrząc na cenę od razu utożsamił mi się GTX 1070.

 

  • Dobra wypowiedź 1
siberia
komentarz
komentarz

W ogóle ja głupi jestem, pomyliłem zasilacz z coolerem bo mi od początku chodziło o cooler... wybaczcie! Ale nie będę już zakładał nowego tematu w chłodzeniu, zatem co polecicie jeśli chodzi o cooler? 

siberia
komentarz
komentarz (edytowane)

Właśnie ten Fortis chciałem, ale zamówienie robię na morelach z montażem, więc nie mogę wziąć z innego sklepu (bo u nich jest niedostępny). Ten drugi spoko, a np. ten: https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-raijintek-ereboss-0p105250-602806/ ? Ten wziął mój kolega, ale ludzie narzekają trochę na jego wielkość, że za wielki i w razie potrzeby trudno go zdemontować i zamontować.

Edytowane przez siberia
siberia
komentarz
komentarz

Okej, dzięki :)

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.