x-kom hosting

27" Monitor pod Palit GeForce GTX1070 JetStream 8GB DDR5 256bit

Czoper65
utworzono
utworzono

Siema

 

AutoCad i podobne , czasem gierki, stale filmy , net,.....

 

w cenie do 2500

 

Prośba o propozycje.

Youki
komentarz
komentarz

Możesz popatrzeć na Dell U2715H

Czoper65
komentarz
komentarz

Dzięki Youki

 

W sieci jest b.dużo pozytywnych opinii o tym sprzęcie aczkolwiek, wcale mało nie jest też krytycznych uwag w temacie kłopotów z podświetleniem i brakiem bieli(żółty odcień bieli).

Nie wiem też jaką ma częstotliwość odświeżania, aczkolwiek przypuszczam że 60MHz....

Czy nie powinienem celować raczej w 144MHz i FF ?

No i czas reakcji 8ms.... czy to przy gierkach nie za dużo?

 Stąd tez poproszę o alternatywne dwie, trzy pozycje i cierpliwość w odpowiedzi zapewne na lamerskie dla Was pytania.

Youki
komentarz
komentarz
3 godziny temu, Czoper65 napisał:

podświetleniem

Typowe wady matryc IPS. Zależy jaka sztuka się trafi i tyle. Raczej trzeba się nastawiać na to, że trzeba będzie raz czy dwa zwrócić zanim trafi się jakaś sensowna wersja.

 

Do 2500 zł na IPS z rozdzielczoscia WQHD i odświeżaniem 144 Hz za bardzo nic sensownego nie znajdziesz.

FuckTheSystem
komentarz
komentarz

Witaj , w tej cenie faktycznie ciężko będzie kupić taki monitor, z mojej strony zaproponowałbym Ci Acer Predator z271. Moze i jest to "tylko" full hd ale za to masz 144hz g synca ,zakrzywiony ekran i oczywiście bardzo dobra matryce VA ktora bardziej polecam od ips ze względu na lepszy kontrast i czerń. W sklepie ceny to około 2500zl może warto się nad takim zastanowić , bo szczerze mówiąc w przypadku gtx 1070 raczej dużo wyżej niż 70 klatek to nie polecisz na 2560x1440 a tak to ponad 100 klatek na fhd to świetna płynność gry.

Czoper65
komentarz
komentarz
45 minut temu, Youki napisał:

Typowe wady matryc IPS. Zależy jaka sztuka się trafi i tyle. Raczej trzeba się nastawiać na to, że trzeba będzie raz czy dwa zwrócić zanim trafi się jakaś sensowna wersja.

 

Do 2500 zł na IPS z rozdzielczoscia WQHD i odświeżaniem 144 Hz za bardzo nic sensownego nie znajdziesz.

 

1 minutę temu, FuckTheSystem napisał:

Witaj , w tej cenie faktycznie ciężko będzie kupić taki monitor, z mojej strony zaproponowałbym Ci Acer Predator z271. Moze i jest to "tylko" full hd ale za to masz 144hz g synca ,zakrzywiony ekran i oczywiście bardzo dobra matryce VA ktora bardziej polecam od ips ze względu na lepszy kontrast i czerń. W sklepie ceny to około 2500zl może warto się nad takim zastanowić , bo szczerze mówiąc w przypadku gtx 1070 raczej dużo wyżej niż 70 klatek to nie polecisz na 2560x1440 a tak to ponad 100 klatek na fhd to świetna płynność gry.

 

Chopy!!!

 

Jak pisałem powyżej, praca , rozrywka i.....gry--- w takiej kolejności wykorzystanie.

Do ekranu mam jakieś 70 cm( obecnie pracuję na 32" telewizoro-monitorze)

Maksymalnie na sam monitor mogę wydać 3000 zł brutto choć, te 2500 zł jest mi bardziejsze ...:):):)

 

Prośba o nakierowanie na najlepsze , najtrwalsze w tej cenie wg waszej wiedzy i doświadczenia.

 

 

 

 

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.