x-kom hosting

Urządzenie wielofunkcyjne laserowe do biura.[do 500zł]

denixior
utworzono
utworzono

Witam.

 

Chciałbym prosić o pomoc w wyszukaniu urządzenia wielofunkcyjnego laserowego do biura. Będzie to drukarka dla jednej osoby a nie dla całego biura więc nie musi bić rekordów prędkości :D

Chciałbym również, aby nie była droga w utrzymaniu. Z góry dziękuję za pomoc. :)

Nadia_90
komentarz
komentarz

Brother dcp-1612we. W granicach 500zł widziałam ostatnio, ale nie wiem czy to była jakaś promocyjna cena czy standardowa, kolega kupował do biura i mi pokazywał go w necie. Jak na taką cenę to super urządzenie, ma wi-fi, szybko drukuje bodajże 20str/min , tania eksploatacja - toner widziałam tani na dobretonery.pl chyba za 80 albo 90zł. Generalnie za tą cenę to ciężko znaleźć lepsze urządzenie laserowe, także ja Ci polecam tego brothera.

konrada83
komentarz
komentarz

ja w styczniu kupiłem sobie za 550 zł Brother DCP L2500D wyższy model niż dcp-1612. Do tego ma wydajniejszy toner bo na 2600 str.

mgie45
komentarz
komentarz

Rozumiem że ma być mono bo koloru w tej cenie i żeby jeszcze był tani w utrzymaniu to raczej nie znajdziesz

Erniks
komentarz
komentarz

Dokładnie, w tej cenie to tylko mono. Wcześniej wymieniano Brothera dcp-1612we, jestem również za tym pomysłem, drukarka dobra i w rozsądnej cenie w dodatku z wifi. Sam zastanawiałem się swego czasu nad jej kupnem. Eksploatację ma też całkiem niedrogą, jak już pisano wcześnej około 80/90zł zamienniki dobretonery.

  • 2 tygodnie później...
globalprint
komentarz
komentarz

Przedmówca dobrze powiedział że monochromatyczna w tej cenie to najlepszy wybór, ale ta drukarka Brothera prócz tonera wymaga także bębna więc wzrasta koszt eksploatacji. Widzę że wkleja wszędzie te sama treść rozumiem że promuje swój sklep ale niech chociaż pomaga osobie pytającej.

jeżeli możesz to dołóż 100zł i bierz bez wahania  hp laserJet Pro M1132 , to drukarka gdzie wymienia się tylko sam toner są one w śmiesznej cenie, a samo urządzenie zbiera wysokie oceny od użytkowników .

 

Pozdrawiam Serdecznie

  • 3 miesiące później...
Itoner2
komentarz
komentarz

Na twoim miejscu zapłaciłbym troszeczkę więcej i pokusił się o Samsung SLM2070W, płacisz niewiele więcej a moim zdaniem urządzenie będzie idealnie nadawać się do pracy w biurze i spełni Twoje wymagania.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.