x-kom hosting

Jaka Płyta pod Ryzen 1700 i Gtx 1070

Rabi
utworzono
utworzono (edytowane)

Dzień dobry,

chcialem zapytać o płytę, która byłaby najlepszym wyborem do amd 1700?

AB350 GAMING K4 gdzieś patrzyłem i miałaby najlepsza sekcje zasilania z 350-tek, ale nie wiem jak i na co patrzyć, jak chłodzenia płyty, radiatory itp.

X370 wydaje mi się niekonieczne by dopłacać, bo kilku kart nie myśle dawać. Światełka raczej tez mi są zbędne, a zwiększają koszty niepotrzebnie

 

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam 

Edytowane przez Rabi

Salceson
komentarz
komentarz

Poczekaj chwile i stanieją dopiero wtedy bierz. Na spokojnie :) (podatek od nowości itd. :/ )

Youki
komentarz
komentarz

Do OC powinna się nadać, reszta to kwestia ceny oraz dostępności.

 

Rabi
komentarz
komentarz (edytowane)

Są akurat dostępne msi tomahawk i jeszcze z 350-tek gigabyte gaming i gaming 3. Któraś była by ciekawszą ofertą?

 

podobno sekcja, sekcji nie równa i czasem mniej a dobrych jest lepsze.. i jak tam wygląda sprawa z biosami etc. Asrock z tego co kojarzę miał mieć całkiem dobre oprogramowanie a reszta? 

 

Gaming się (chyba) niewiele różni od trójki i nie ma zbędnych świecidełek, wiec całkiem ciekawie to wygląda. Co Pan sądzi? 

Czekać na asrocka czy warto którąś z tych?

 

Dziękuję za odpowiedź i zdrowia życzę,

Rabi

Edytowane przez Rabi
Youki
komentarz
komentarz

Ciężko coś realnie powiedzieć, mało testów, dostępność płyt też niewielka.

Jeśli GIgabyte ma podobnie rozwiązane UEFI w porównaniu do tego co obecnie jest na podstawce Intela to jest to dość zagmatwane i niezbyt ergonomiczne UEFI.

  • Dobra wypowiedź 1
Rabi
komentarz
komentarz (edytowane)

wybrałem GB b350 gaming, ultra m2 mi nie potrzeba na razie, usb c też, a tu usb 3.1 i dualbios, może się nie przyda ;)

 

końcowy wygląd :) (ewentualnie jakieś uwagi by Pan miał?)
Corsair RM 550X 550W

Palit GeForce GTX1070 JetStream

Corsair 16GB (2x8GB) 3000MHz

AMD Ryzen 1700

Gigabyte GA-AB350-Gaming

 

Pozdrawiam!

 

Edytowane przez Rabi
Youki
komentarz
komentarz

Powinno być OK, ale pamięci na 2933 MHz będziesz mógł ustawić.

 

Rabi
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzien dobry,

nie chce zakładać nowego postu, a mam taki problem: "Aktualnie wybrany model zasilacza jest niedostępny, możemy jednak zaproponować w tej samej cenie:

Fractal Design Edison M 750W GOLD Modularny tj 450zł

lub:

Chieftec Navitas GPM-750C 750W 140mm modularny - 439zł
Corsair RM 650x 80+ Gold 135mm modular - 479zł"

 

Brać któryś czy ściągać osobno ten 550x, bo jednak jego okres gwarancyjny jest dość przekonywujący?

 

Dziekuje i pozdrawiam. 

Edytowane przez Rabi

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.