x-kom hosting

Dwa monitory - jedno wyjście z karty graficznej

Gość
utworzono
utworzono

Witam.
Chciałbym zapytać, czy jest możliwość podpięcia drugiego monitora do zintegrowanej z płytą główną karty graficznej, czy to mija się z celem, ponieważ posiadam tylko jedno wyjście z mojej karty graficznej GTX 950.

Youki
komentarz
komentarz

Model płyty głównej?

GTX 950 posiada kilka rodzajów wejść, można użyć adaptera, tylko kwestia o jakie konkretnie złącze Ci chodzi?

Gość
komentarz
komentarz

Nie chodzi o wejście, tlyk oo to, że żeby mieć dwa monitory, trzeba mieć 2 wejścia w grafice, a posiadam tylko i wyłącznie jedno, plus jedno w płycie głównej (Asus H61M-K)

Youki
komentarz
komentarz

Nie ma szans, nie było GTX'a 950 z tylko i wyłącznie jednym złączem. Masz więcej, tylko innego typu

Podaj dokładny model Twojego GTX'a 950 oraz jakie masz monitory.

 

Gość
komentarz
komentarz

Mam dokładnie tę kartę https://www.morele.net/karta-graficzna-evga-geforce-gtx-950-superclocked-2gb-gddr5-128-bit-hdmi-3x-dp-dvi-i-box-02g-p4-2951-kr-767082/
Jest hdmi jeszcze, ale schowane pod obudową tak, że nie ma do niego dostępu. Dlatego pytam o jedną rzecz, da się na dwie różne karty graficzne podłączyć 2 monitory, czy będziesz dalej dociekał budowy mojego komputera. Jakby się dało normalnie, to bym to zrobił i nie zakładał tematu, spytałem o daną rzecz i proszę o odpowiedź tylko na nią.
Dziękuję

Youki
komentarz
komentarz

Podaj co to za monitory, jakie podłączenie, bo taniej wyjdzie przykładowo dokupić adapter HDMI>DP lub inny niż kupować drogi rozdzielacz sygnału.

 

Gość
komentarz
komentarz

Jesteś tu administratorem i naprawdę nie potrafisz czytać? Napiszę wyraźnie: GDYBYM MÓGŁ PODŁĄCZYĆ DO KARTY GRAFICZNEJ MONITORY, TO JUŻ BYM TO ZROBIŁ. NIE MOGĘ PONIEWAŻ NIE MAM DOSTĘPU DO HDMI ALE MAM DOSTĘP DO DVI Z ZINTEGROWANEJ GRAFIKI W PŁYCIE GŁÓWNEJ. Dlatego pytam czy mogę podłączyć do gtxa monitor jeden, a drugi do zintegrowanej. Pytam czy komputer da radę mi zrobić z tego sensowny obraz, a nie czy mam wejście dvi czy hdmi nosz do cholery. A rozdzielacz ROZDZIELA obraz na 2 TAKIE SAME, a ja potrzebuję 2 RÓŻNE. 
Mam nadzieję że wytłumaczyłem 4. raz o co mi chodzi i dostanę odpowiedź na zadane pytanie, bo akurat model monitorów jest w tym pytaniu niepotrzebny

Youki
komentarz
komentarz

Ale jak podłączysz do płyty głównej to nie będzie działać :E

Co ja Ci poradzę, że nie potrafisz odpowiedzieć na prosto zadane pytanie jaki masz monitor, by Ci odpisać jaki adapter potrzebujesz, by podłączyć to tanim kosztem do karty graficznej.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.