x-kom hosting

Monitor do użytku codziennego - gry, filmy i programowanie

Anoonymous
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, poszukuję monitor do codziennego użytku - zarówno gry, filmy jak i programowanie. Moimi typami są:

https://www.x-kom.pl...hux-czarny.html

https://www.morele.n...0fhuxen-773879/

Jaka jest między nimi różnica? oraz

iiyama XU2390HS-B1

Który monitor będzie sprawował się najlepiej? Czy ta iiyama będzie dobrze sprawować się w np. szybkich grach? Czy w tej cenie znajdę coś lepszego?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Anoonymous

Youki
komentarz
komentarz

Jaką masz GPU tak w ogóle, Radeon?

Anoonymous
komentarz
komentarz (edytowane)

Aktualnie będzie podłączany do laptopa jako "drugi" monitor. Głównie działał na integrze. 

Muszę dosyć szybko sie zdecydowac ta iiyama ma świetny wygląd tylko zastanawiam sie ze bedzie miała ona dużo lepszy ekran od tego samsunga? I czy efekty typu smuzenie itp. beda w niej wystepowac przy szybszych grach/filmach. Druga kwestia to czy ta iiyama posiada flicker free, który wydaje mi się, że będzie dobrą opcją podczas siedzenia wieczorami. Co polecicie?

Edytowane przez Anoonymous
Youki
komentarz
komentarz

Względnie dużego problemu ze smużeniem nie będzie.

Z tego co widzę to nie ma FF. 

Anoonymous
komentarz
komentarz

hmmm... to co polecicie? Ten samsung czy może np. aoc i2481fxh?

Youki
komentarz
komentarz

AOC w tej cenie jest jak najbardziej OK. Przyzwoite pokrycie barw jak na ten budżet, dość stabilna stopka, szeroka możliwość regulacji natężenia podświetlenia i typowe wady IPS'a. :) 

Anoonymous
komentarz
komentarz (edytowane)

Co masz na myśli pisząc typowe wady IPS? :)

Monitor wygląda OK, czy jest jeszcze coś godnego uwagi?

 

EDIT: Przejrzałem wszystkie oferty i wytypowałem dwa modele:

obecny AOC i2481 oraz LG 23MP68VQ-P

Który z nich będzie lepszą opcją?

 

Edytowane przez Anoonymous
Youki
komentarz
komentarz

Srebrzenie, nierównomierne podświetlenie matrycy. ;)

AOC'a widziałem na oczy i sprawia fajne wrażenie, raczej ku jego strony bym się kierował.

 

Anoonymous
komentarz
komentarz (edytowane)

Doszłem do wniosku, że zaryzykuje i wezmę LG, jeśli nie sprosta moim wymaganiom to wymienie go na tego AOC.

Dzięki za pomoc ;)

Edytowane przez Anoonymous

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.