x-kom hosting

internet mobilny

metyl
utworzono
utworzono

Witam! jestem w nietypowej sytuacji.. do tej pory korzystalem z internetu t-mobile lte i moj RSSI byl w przdziale od 80-75dbm, postanowilem to zmienic i kupilem starter plusa ze wzgledu na to ze mam blizej do nadajnika, co ciekawe moj dbm wynosil od 65-55dmb czyli sporo lepiej, ale gdy wlaczylem usluge LTE w plusie moj internet przestal calkowicie dzialac, gdy tylko zmieni sie format z HSPA+ na LTE w modemi automatycznie moj net sie wylacza... dlaczego sie tak dzieje? i druga ciekawa sytuacja.. gdy np mam wlozona karte z plusa w modemie a potem za chwile wkladam z t-mobile, sygnal t-mobile nagle ulega poprawie... jak to mozliwe?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jakiego oprogramowania używasz do połączenia się do sieci LTE ?

metyl
komentarz
komentarz

oprogramowania? tzn? jezeli chodzi o modem jest huawei e3372

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Wchodziłeś w ustawienia modemu, np tak jak tutaj (2:10):

 

 

metyl
komentarz
komentarz

tak, robilem wszystko jak na filmie.. gdy wybieram LTE automatycznie wylacza mi neta, gdy ustawie UMTS/HSPA+ dziala normalnie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.