x-kom hosting

BSOD po zmianie karty graficznej

taytus
utworzono
utworzono

Wymieniłem karte graficzną z GTX 1060 na GeForce GTX 670, potem pojawił się bsodm, "system thread exception not handled". Odinstalowałem sterownik z menadzera urządzeń, nic nie pomogło. Później wróciłem do starej karty ale nawet nie mogłem wejść na pulpit bsod i restart kompa się zapętlił. Teraz nawet monitor nie wyświetla obrazu.
 
Windows 10, Intel Core i7 6700k, Asus z170-k, 

Youki
komentarz
komentarz

Wyciągnij GPU ze złącza PCI-E, restart BIOS, podłącz się pod zintegrowany układ graficzny i sprawdź czy system normalnie się uruchomi.

 

taytus
komentarz
komentarz

Zrobiłem tak jak napisałeś, bios zrestartowałem wyciągnięciem i włożeniem baterii, nadal pojawia się bsod "...komputer uruchomi się ponownie..." i na dole ten sam problem. 

Youki
komentarz
komentarz

Ale GPU też wyciągnąłeś i przewód od monitora do płyty głównej podłączyłeś, tak?

Możesz włączyć tryb awaryjny?

taytus
komentarz
komentarz

Nie mogłem zrobić nic, włożyłem płyte i zainstalowałem system na nowo, wtedy, nie instalowałem sterowników tylko WIN 10 sam je sobie znalazł i o dziwo tym razem obyło się bez błędu.

  • 3 miesiące później...
Jaho
komentarz
komentarz

@taytus Tak z ciekawości, poco wymieniałeś 1060 na 670?

gtx 1060 ma znacznie lepszą wydajność 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.