x-kom hosting

Zasilacz do laptopa.

Cantona778
utworzono
utworzono

Cześć,

 

Sprawa jest prosta. SPalił mi sie orginalny zasilacz model PA-1400-14  do Samsunga, chodził jakieś 3 lata z hakiem non stop, pod kołdrą, kocykiem grzał do granic wytrzymałości. Nic myśle kupię nowy , nie ma problemu. Jako ze miałem juz kiedyś styczność z uniwersalnym jakieś 2 miesiące ( bo padł) postanowiłem ze kupię taki sam nowy ORGINALNY. 

 

Kupiłem więc nowy, szedł z Hong-Kongu ( nie zart) pierwszy byl MADE IN CHINA   ten tez byl MADE IN CHINA ale rzeczywiscie byl orginalny..kosztowal jakies 30 euro. 

 

Szukam juz po raz drugi ORGINALNEGO zasialcza i jedyne co znalazlem to uzywany na allegro. 

 

I moje pytanie: 

 

Jak to jest ze w tych czasach nie da się tak po prostu kupić orginalnego zasilacza? przeszukałem kilkanascie stron z zakupami internetowymi i jedyne co maja to owszem taki sam ale z inna koncowka. LApek ma 3 lata z hakiem to chyba jednak jeszcze robbią do niego podzespoły? i na dodatek te zasilacze tez z drugiego końca świata bo USA. '

 

Jak to jest ze nie ma zadnego oficjalnego sklepu samsunga z takimi podzespolami? 

rafalluz
komentarz
komentarz

Jak ma 3 lata, to trochę trudno o nowe podzespoły. Więcej, wszystko wystawione jako "nowe", i tak pewnie byłoby leżakami, o stanie zbliżonym do typowej używki, choć raczej lekko używanej.

 

Tak to jest, pewnego dnia każdy sprzęt stanie się EOL-em.

 

A czemu nie ma sklepu Samsunga? Bo im się nie kalkuluje.

Cantona778
komentarz
komentarz

I chocia sensownie piszesz to mnie załamałeś:/

czyli jestem skazany na gówniane zasilacze...albo szukać jakiejś perełki. Świat jest kurwa okrutny:/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.