x-kom hosting

Laptop się nie włącza, zawiesza na "ZAPRASZAMY"

kamsta
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

od rana mam problem z laptopem Lenovo Z51-70

Przez przypadek zostawiłam komputer włączony na całą noc 

Rano był wyłączony i nie dało się go uruchomić- pojawił się jedynie czarny ekran+ kursor
Za drugim restartem włączył się tryb awaryjny ale nie wiedziałam, że to cos poważnego więc kliknęłam tylko "uruchom system ponownie"

Potem trybu awaryjnego nie udało mi się już uruchomić, komputer włączył się maksymalnie do menu logowania i trwalo to jakieś 30 min a następnie zawiesił się ponownie na "Zapraszamy"

Nie mam płyty instalacyjnej z systemem ale zrobiłam dysk odzyskiwania z drugiego laptopa i nie udało mi się go w żaden sposob uzyć na tym zepsutym

Nie mam też opcji włączenia menedzera zadań 

Proszę o pomoc i przepraszam jesli umiescilam temat w zlej kategorii

 

Edytowane przez kamsta

Youki
komentarz
komentarz

Laptop był już z systemem operacyjnym jak kupowałaś czy instalowany osobno?

27 minut temu, kamsta napisał:

Przez przypadek zostawiłam komputer włączony na całą noc 

Przez ten czas coś było włączone?

kamsta
komentarz
komentarz

Kupiłam z zainstalowanym systemem

Możliwe, że przeglądarka byla włączona

Youki
komentarz
komentarz

Sprawdzałaś czy możesz uruchomić Lenovo OneKey Recovery?

kamsta
komentarz
komentarz

Nie wiem jak to włączyć

Ale probowalam coś pozmieniać w BIOSie żeby mi odpaliło to odzyskiwanie systemu z pendrive'a i jak wyszlam to komputer rozpoczął

"Scanning and repairing drice "C""

Myślę że to wina jakiegoś wirusa bo po drodze wyskoczyło mi jeszcze że wystąpił błąd z LogonUI.exe

może teraz po tym skanowaniu się naprawi

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.