x-kom hosting

Gasnący ekran po naciśnięciu NumLock

b4tons
utworzono
utworzono

Witam !

Mam następujący problem. Kolega oddał mi laptop do zainstalowania systemu na nowo, bo Windows 7 był strasznie zaśmiecony. Zainstalowałem Windows 10, wszystkie potrzebne sterowniki, aktualizację systemu i tu pojawia się problem. Po naciśnięciu przyciku NumLock ekran nagle gaśnie i nic nie widać. Pomaga dopiero wyjęcie baterii i uruchomienie laptopa ponownie. Postanowiłem wrócić do Windowsa 7, ale tam dzieje się to samo. Problem występuje tylko po naciśnięciu NumLock, żaden inny klawisz tak nie działa. Co może być przyczyną takiego problemu i czy da się go jakoś rozwiązać ?

 

Laptop to Lenovo G5-30 80G0

4GB Ramu

Karta Graficzna Intel HD Graphics

Dysk 500GB

Procesor 2x 2,16Ghz

 

Dodam, że aktualnie zainstalowany system to Windows 10, zależy mi aby komputer właśnie na nim pracował. Teraz chodzi normalnie, dopóki przez przypadek nie nacisnę właśnie NumLocka.

Sobiepan
komentarz
komentarz

to wygląda na jakiś problem techniczny, nie na winę systemu

Prosaid
komentarz
komentarz

Próbowałeś aktualizacją biosu?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.