x-kom hosting

[~1000] Laptop do pracy (pakiet Office), Internet, Film

kadrath
utworzono
utworzono

Witam,

Oprócz spraw wymienionych w tytule dodatkowo istotne są:

- system operacyjny

- plusem będzie dostępność w sklepach stacjonarnych typu Saturn, Media Markt itp. (rozumiem, że ten wymóg może zostać pominięty w celu optymalizacji sprzęt-cena).

Youki
komentarz
komentarz
52 minuty temu, kadrath napisał:

(rozumiem, że ten wymóg może zostać pominięty w celu optymalizacji sprzęt-cena).

Ale to w tej cenie, szczegolnie z systemem tylko używane, poleasingowe. Z nówek z tymi pseudo procesorami i 2 GB RAM to szkoda pieniędzy.

 

kadrath
komentarz
komentarz

Interesują mnie tylko nowe sprzęty. Czy laptopy z tymi, jak je nazwałeś "pseudo procesorami" faktycznie nie nadadzą się do moich wymagań?

Laptop będzie wykorzystywany w większości do tworzenia prezentacji w power point. Płynne korzystanie z internetu także byłoby wskazane.

Dla laika wydają się to być dość minimalne wymagania, stąd moje pytanie czy aby na pewno nie znajdzie się jakaś propozycja w podanym przedziale cenowym?

Rozumiem, że propozycje w sklepach stacjonarnych mogą się drastycznie różnić, dlatego byłbym wdzięczny ze wskazanie czego ewentualnie wypatrywać.

Youki
komentarz
komentarz

Jakby się nadawało to bym coś podał. Tak to szkoda pieniędzy, na coś, gdzie obecnie przy uruchomionych kilku kartach i jednej, bardziej opasłej CPU potrafi dostać czkawki, a co dopiero za rok, czy dwa.

 

kadrath
komentarz
komentarz

Czytanie ze zrozumieniem. Czy pisałem, że potrzebuję sprzętu do bajerów, które wyjdą za rok czy dwa? Prosiłem o prosty sprzęt do podstawowych działań. Nie opowiadaj bzdur, że szkoda pieniędzy bo na kartce papieru raczej nie zrobię tego co oferuje elektronika, czyż nie?

amso
komentarz
komentarz

Ojej ale Youki ma racje. Po prostu nie chce Ci doradzić czegoś słabego i tyle. Co on miałby z tego? Po prostu do tej kwoty nic nowego sensownego nie ma szkoda polecać, szkoda psuć swoją reputację i tyle. Są ludzie, którzy może Cię okłamią i sprzedadzą Ci coś słabego ale czy będziesz ich polecał? Nie, dlatego my nie chcemy Ci wcisnąć czegoś co zaraz będzie po prostu do wywalenia. W tej kwocie szukaj poleasingowego i tyle moje zdanie jest takie samo. I chociaż reprezentuje sklep z takimi sprzętami to jednak zdaje sobie sprawę, że po prostu w tej kategorii cenowej jest ciężko z nowymi sprzętami.

Youki
komentarz
komentarz

Nie chodzi mi o żadne bajery, tylko zwykły codzienny użytek, przeglądarka, filmy itp. Skoro obecnie jest już z tym problem to za rok/dwa będzie tylko gorzej, a nie kupujesz chyba sprzętu na kilka miesięcy ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.