x-kom hosting

Lenovo G510 - CS:GO, odświeżenie

P A N I K A
utworzono
utworzono

Cześć wam,

 

Otóż jestem posiadaczem laptopa lenovo G510 i mam problem z płynnością menu czy samej gry w CS:GO (niestety zdarzają się ścinki przy codziennych czynnościach).

Intel Core i3-4000M 2.40GHz

4GB RAM DDR4

Intel HD Graphics 4600 + Radeon R5 M230 i jakiś tam dysk 500GB

 

Czy jest sens abym dokupił 4GB ramu i wymienił dysk na 250tkę SSD? Laptop dużo zyska na płynności?

Krystian0
komentarz
komentarz

Na płynności w codziennym użytkowaniu może i tak, ale nie na grach.

Z takimi kartami to nie za dużo podziałasz :)

Miałem ten model ale z mocniejszą kartą radeona lecz niestety płyta główna w nim wysiadła 2 razy i pozbyłem się tego starocia :)

Youki
komentarz
komentarz

Pamięci RAM masz DDR3, nie DDR4. Z tą GPU w tej grze wiele nie zdziałasz.

 

P A N I K A
komentarz
komentarz

Czyli rozumiem, że więcej ramu i zmiana dysku na SSD za dużo nie zmieni? A w sumie to nic.. tak? :)

Youki
komentarz
komentarz

Zmieni, odczujesz to podczas zwykłego codziennego użytku, ale nie w kontekście gier.

P A N I K A
komentarz
komentarz

No to dzięki w takim razie :)

Prosaid
komentarz
komentarz

Na najniższych ustawianiach powinnineś pograć, akurat tutaj do płynnosci w grach nic nie rozbudujesz

  • 2 tygodnie później...
chinky
komentarz
komentarz

Hej..
Jeśli chcesz kupić nowy sprzęt pamięci masowej, mam na myśli zwiększenie pamięci laptopa. Pewnie na to. Ponieważ przyrost czasu przechowywania zmniejsza się i zwiększa wydajność systemu. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej koncepcji, sprawdź Podręcznik laptopa Lenovo G510.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.