x-kom hosting

HP Deskjet F4180 Migają kontrolki tuszy i pokazuje brak papieru

jajo7777777
utworzono
utworzono

Witam, do mojej starej drukarki, jedyne zamienne tusze jakie pasują, to w tej chwili active jet. NIedawno kupiłem, mało drukowałem i teraz w drukarce migają diody od tuszy i pokazuje brak papieru mimo że papier jest. Podobna sytuacja miała miejsce po ostatniej wymianie tuszu, że starczał na bardzo krótko. Podejrzewam, że coś w ustawieniach drukarki należy przestawić, bo pewnie przelicza stan koloru, w odniesieniu do tego jakby były w niej oryginalne katridże, jednak nie wime jak to zrobić. Przejrzałem wszystkie ustawienia drukarki, ale nic nie udało mi  się zdziałać. Proszę bardzo o pomoc.

  • 2 miesiące później...

exportez
komentarz
komentarz

prawdopodobnie trzeba zresetować kartrydże i poziom będzie ok

  • 2 miesiące później...
Itoner2
komentarz
komentarz

Dokładnie najpierw spróbuj zresetować kartidże, a jeżeli to pomoże to może przeinstaluj raz jeszcze sterowniki drukarki? Jaki masz system operacyjny?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.