x-kom hosting

[3000] wytrwały laptop do nauki, filmów

Kapers
utworzono
utworzono

Witam, szukam laptopa głównie do nauki,(co oznacza, że w jednym momencie mam oddalonych wiele plików pdf itd), oglądania filmów, czasami może do gry, jednak nie wymagam czegoś nie wiadomo czego. Zakładam, że niebawem mogę zacząć używać programów typu Mathcad. Oczywiście chciałbym, aby był optymalnie dobry. 

Bardzo mi zależy, zeby ten laptop wytrzymał kilka lat, mój ostatnio Lenovo zepsuł się nie wiadomo dlaczego po roku.. 

Ciężko mi powiedzieć o systemie operacyjnym kiedy nie wiem dokładne za co odpowiada.. 

 

 

Prosaid
komentarz
komentarz

1) Kwota przeznaczona na zakup:

2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):

3) Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)

4) Wymagania specjalne (np. matowa matryca.):

5) Osobiste preferencje:

6) System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)

Kapers
komentarz
komentarz

1. 3000 jak w temacie 

2. Jeżeli to są cale to 15,6 lepiej nie mniejszy

3. Głównie będę się na nim uczył, będę odpał pliki pdf, office, oglądał filmy 

4. Może być matowa 

5. Chciałbym aby wytrzymał kilka lat to dla mnie jest ważne 

6. Z systemem 

Kapers
komentarz
komentarz

Niestety nie mogę kupić tego modelu, bo muszę kupować w media expert, gdzie nie ma tego modelu. Zacząłem oglądać laptopy Acer który polecałeś w innym temacie, znalazłem chyba podobny, tyle, że ma inny procesor zamiast i5 i i7. Co sądzisz? 

http://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-acer-aspire-f5-573g-762j-nx-gd4ep-012-,id-744423

Youki
komentarz
komentarz

Do tych celów nie potrzeba dedykowanego układu graficznego. Poszukaj Della Vostro 3568

 

Kapers
komentarz
komentarz

niestety mediaexpert nie ma tego modelu, a inny z serio vostro jest nie dostepny masakra..
 

Youki
komentarz
komentarz

A to dlaczego wybór dotyczy tylko tego jednego sklep/

Kapers
komentarz
komentarz

dlatego, ze laptop którego dostałem rok temu był kupiony właśnie tam i teraz z gwarancji dostałem informację, że mam wybrać nowy.. Wcześniej miałem lenovo, ale po tym jak sie rozwalił sam z siebie, coś z grafiką było nie tak, i w dodatku tablet firmy lenovo, rownież padł nie wiadomo dla czego po kilku miesiącach. Dlatego teraz szukam innego :/

Kapers
komentarz
komentarz

zastanawia mnie system linux, mógłbyś mi więcej o tym powiedzieć? moja wiedza ogarnicza sie do windowsa niestety..

Youki
komentarz
komentarz

Laptop jest bez Windowsa, wybór w Media Expert marny.

 

Youki
komentarz
komentarz

Zależy o jakie konkretnie modele chodzi, bo zbyt ogólnie piszesz.

Może być ten Dell.

 

Prosaid
komentarz
komentarz

A zwrot pieniędzy nie chodzi w grę możesz lepszy model dostać w sklepie komputerowym

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.