x-kom hosting

szukam projektanta stron

tazbierek
utworzono
utworzono

Szukam kogoś kto zrobiłby dla mnie stronę, profesjonalną dla apartamentów goscinnych. 

Musiała by się tam znaleźć galeria zdjec róznych kategorii, ankiety, system do wysyłania zapytan o pokoje. linki z miejsowoscia i inne rzeczy, 

Chciałbym zeby strona miała prosty ale ładny wyglad. 

 

Cena do ustalenia..

ktoś coś?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak co, to daj swoje ogłoszenie na portalach dla freelancer'ów (wolnych strzelców). Np tutaj:

http://www.freelanceria.pl/

Pamiętaj ab dokładnie sprecyzować swoje oczekiwania, najlepiej pokaż na przykładzie jakiejś strony jak chcesz by to wyglądało. Poproś w miarę możliwości o portfolio, by zobaczyć dotychczasowe prace freelancer. Przeglądając inne oferty zobaczysz ile powinieneś zaproponować za daną stronę. Pomyśl o stronie w innych językach.

Edytowane przez MasterYoghourt
  • 2 miesiące później...
centurion45
komentarz
komentarz

Mogę polecić firmę e-hermer. Robili dla mnie stronę i jestem zadowolona.

http://e-hermer.pl/realizacje/strony-www

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Portfolio mają piękne, ciekawe czy ceny również :D

  • 4 miesiące później...
MasterYoghourt
komentarz
komentarz

To że masz zarejestrowaną działalność nie ma nic wspólnego z profesjonalnym wykonaniem projektu. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Freelancer potrafi także wystawić fakturę, czasem mają sami zarejestrowaną działalność. Prowadzenie zarejestrowanej działalności nie ma nic wspólnego z legalnym wykonaniem i zgodnym ze sztuką. Firma może tworzyć tandetę, oszukiwać, nie dotrzymywać warunków.

 

Firma to prowadzenie zarejestrowanej działalności zarobkowej a cała reszta to pusty slogan wyssany z palca.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.